Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi az oka annak ha két hörcsög...

Mi az oka annak ha két hörcsög nem párosodik?

Figyelt kérdés
Van két robovoszky hörcsögöm és tenyészteni szeretném őket. Volt egy idő amikor még az egyik nem volt ivarérett és hogy összeszoktassam őket egy tágas ketrecbe helyeztem mind a kettőt. 2 hónap múlva megállás nélkül verekedtek ezért az hittem hogy mind a kettő hím. Később mikor már mind a kettő ivarérett lett elvittük szakértőhöz őket és kiderült hogy különböző neműek. Azóta együtt vannak megint már nem verekednek. De még mindig nem párosodtak. Ennek mi lehet az oka? az egyik egy éves a másik pedig 8 hónapos.

2016. aug. 27. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ásd el magad szaporító némber! A genetikájukról nem tudsz semmit!
2016. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Mocskos szaporító némber! Van elég beltenyészetes,beteg,idegbeteg hörcsög! Akaszd fel magad!

MOCSKOS SZAPORÍTÓ! SEMMIT NEM TUDSZ EZEKRŐL AZ ÁLLATOKTÓL!!!

2016. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elösszőr is azt szeretném kérdezni hogy : Miért ti jobban tudjátok?

Másodszor én nem a pénzért szeretnék szaporítani hanem mert én szeretnék kis hörcsögöt és csak egy almot.

És mit gondoltok a házi és a ház körüli állatok 80% hogy jön a világra? Nem párválasztásból, természetes úton az bisztos. Esetleg vegetániárus valamelyikőtök? Mert hogy az összes húst amit megesztek az mind igy lesz. Megszületik felhízlalják majd 2 évesen levágják Bizony.

2016. aug. 27. 22:11
 4/19 anonim válasza:
10%
Lehet hogy az egyik halott
2016. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Édes Istenem a sok városi aki nem tud semmiről!

Tisztelet a kivételnek

2016. aug. 27. 22:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezek nem játékszerek, a természetes élőhelyükön szaporodnak, fogságban csak vesztegelnek.
2016. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Könyörgök az értelmes válaszokért! Már három éve tenyésztjük ezeket az állatokat és most hagytuk abba mert már nincs rá időm. ezért szeretnék házi állatot.
2016. aug. 27. 22:15
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Attól, hogy összeeresztesz két hörcsögöt, még nem leszel tenyésztő, te agyhalott... Komolyan, én bevezetném azt, hogy minden állat tartásához engedély kellene...és akkor talán kiküszöbölhető lenne, hogy a sok degenerált barom ne juthasson még csak az állatok közelébe se...
2016. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
28%
De komolyan: Megnézted minkettő él-e
2016. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok


Igen én okosabb vagyok mint te. Én nem teszek össze csak úgy beltenyészetes hörcsögöket,hogy aztán még fogyatékosabb utódai legyenek. ÉLETEKET TESZEL TÖNKRE! MERT A TENYÉSZTÉS SOKKAL MEGFONTOLTABB DOLGOKAT IGÉNYEL. TE MÉG TARTÓNAK SE LENBÉL JÓ,NEMHOGY TENYÉSZTŐNEK! MOCSKOS SZAPORÍTÓ! A TENYÉSZTÉS A GONDOS KIVÁLASZTÁSRÓL SZÓL! ISZONYAT BÉNA VAGY,HA KÉT HÖRCSÖG NÉMET SE TUDOD MEGKÜLÖNBÖZTETNI!!!


Hogy jön ide az állatok levágása?

2016. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!