Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ehet buzamagot?

Szabidoki kérdése:

Tengerimalac ehet buzamagot?

Figyelt kérdés
Elfogyott a tápja a tengerimalacaimnak és nem tudom mit adhatnék a szénán és a zöldségen kivül.

2016. aug. 28. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn elmész és veszel nekik tápot, egy napot kibírnak nélküle.
2016. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kibírja táp nélkül. Enyém max 2 naponta kap tápot, széna a fő kajája. Meg a kertből szedek neki pitypangot.
2016. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem ehet. SEMMILYEN MAGOT NEM EHETNEK! Az a táp ami tartalmaz bármilyen magot eleve rossz nekik. És a második válaszolónak üzenem, hogy a tengerimalacnak igen, táp a fő kajájuk de elengedhetetlen mellé márkás (mondjuk Versele-Laga Cavia Complete vagy Cavia Nature) táp, mert a szükséges vitaminokat onnan tudja felvenni. Lehet, hogy most még nincs baja a malacodnak, de lehet egyszer majd jön egy betegség és nem fog tudni felépülni belőle, mert nem elég erős az immunrendszere. Tápot minden nap kell kapniuk és szénának folyton kell előttük lenni.

A kérdezőnek meg: 1 napot kibírnak táp nélkül, de szénát adj sokat nekik.

2016. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. VL cavia nature-t kap az enyém és azért 2 naponta mert alig eszik belőle. Mellette kap még sok zöldséget, meg így nyáron szinte egész nap kint van az udvaron kennelben. 5 éves múlt és köszöni szépen jól van, a társa 7 évesen halt meg nemrég.
2016. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem nekik egy VL naturet azt nagyon imádják
2016. aug. 31. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!