Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kalapál a hörcsögöm?

Miért kalapál a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Éjszaka szoktam hallani általában, hogy van két hörcsögöm, és éjszaka kalapálnak.

2016. aug. 30. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Éjszakai állatok, úgyhogy matatnak, amivel csak lehet.
2016. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vedd el tőle a kalapácsot, és irasd be egy OKJ-s ács-képzőre.
2016. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
A HÖRCSÖGÖK NEM TÁRSAS ÁLLATOK! HALÁLOS VEREKEDÉSBE IS TORKOLLHAT! VEDD SZÉT ŐKET
2016. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3# igazad van, de kicsit túlzásnak érzem,hogy minden kérdésnél kiabálnod kell(caps lock..)

éjszaka akítvak a hörik amúgy, ilyenkor tesznek vesznek, átpakolják a helyüket,ásnak,kerekeznek stb. hanggal jár. nekem van,hogy a falhoz verik a táljukat. ez is kalapáláshoz hasonlít.

és valóban szedd szét őket,hogyha együtt tartod őket.

2016. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Látom értesz hozzá

Ajánlom a Hörcsög imádók :) nevű csoportot a Facebookon. Ott elmagyaráznak neked mindent,segítenek


UI.: Kiabálás? 😂 XD

2016. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kiabálás, ha eddig nem tudtad volna: a netikett szerint a nagybetűvel írt szöveg olyan, mintha ordítanál.
2016. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd őket külön, tilos őket együtt tartani. :(
2016. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ez valami törvény, hogy tilos? Kb 10 éve folyamatosan van hörcsögöm, és soha nem volt még külön tartva hörcsög nálam. És soha nem volt sem verekedés. Néha 1-2 civakodás előfordult, de soha soha nem volt VEREKEDÉS. Mondják itt sokan, hogy jajj nem szabad őket együtt tartani, de kérdem én, akkor 10 év alatt, miért nem volt még halálos verekedés a hörcsögeim között? Én a tapasztalatra építem véleményem, és verekedős tapasztalatom még nincs.

Jelenleg két lányt tartok egyébként, azért vettem így, mert nem szeretném, ha szaporodnának.

2016. szept. 6. 01:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz csak tenyésztőket... A hörcsög a vadonban is magányosan él, csak a párzás idejére keresik fel egymást. Stresszes nekik együtt, és csak mázlid volt, hogy nyugodtakat fogtál ki. De nem tépem a számat, látom, felesleges.
2016. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!