Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm már két éves is...

Epresvotka kérdése:

A hörcsögöm már két éves is elmúlt és sokat alszanak meg belassultak egy kicsit meg sokat isznak.. Ez mit jelent betegek vagy halálukon vannak vagy mi?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos esélyes, hogy a halálukon vannak. Ha jól tudom, nagyjából ennyi az élettartamuk.
2016. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Öregek


A HÖRCSÖGÖKET TILOS EGYÜTT TARTANI! MAGÁNYOS ÁLLATOK! AKÁR HALÁLOS HARC IS LEHET BELŐLE!!! VEDD ŐKET KÜLÖN!!!

2016. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# nem írta a kérdező,hogy együtt tartja őket. nekem is több hörcsögöm van, mégsem egy helyen:)

kérdező: elképzelhető,hogy az öregség miatt alszik sokat és lassabb. sajnos 2-3 év az átlag életkoruk .

2016. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti együtt vannak :/

De eddig még nem bántották egymást.

2016. aug. 31. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikor megtörténhet! Nem jó nekik együtt
2016. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legközelebb ha lesz hörcsögöd akkor csakis egyet vegyél, vagy külön helyen legyenek,ha kettőt veszel.

elvileg előfordulhat,hogy nem verekednek,hogyha együtt vannak születésüktől fogva. de ritka, én rengeteg verekedő hörcsögöt láttam már(kereskedésben meg ismerősöknél). meg is ölhetik egymást.

2016. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!