Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent ha egy törpenyuszi...

Mit jelent ha egy törpenyuszi peanut?

Figyelt kérdés
Baj ha a nyuszi amit veszek az ilyen? Segítsetek!
2016. szept. 6. 21:00
 1/10 hosszúhajú ***** válasza:
dupla törpeség gént hordoz, fele akkora mint a normál törpe, és szegénykém nem életképes :(((((((
2016. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És körülbelül meddig él?:(
2016. szept. 6. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor az ilyen nyuszik születésük után meg halnak, szóval nem igazán fogsz ilyet venni
2016. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, amit kinéztem már 6 hónapos:)
2016. szept. 6. 22:02
 5/10 hosszúhajú ***** válasza:
azt írják ritka esetben él csak pár hónapig. ha így a szívedhez nőtt, vedd meg azzal a tudattal, hogy nem sokat marad veled, és tedd boldoggá míg él! :)
2016. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Platypus ***** válasza:
Szerintem esélyesebb, hogy az eladó használja rosszul a kifejezést.
2016. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hosszúhajú ***** válasza:
utolsónak igaza lehet! most utánanéztem és azt írják valóban hogy pár hónapig él nagyon nagyon ritka esetben, de ilyet úgyse mond egy eladó mert rontja az üzletét, másrészt az a 6 hónap már nem pár hónap hanem fél év!!!!!!! Vedd meg azt a pici nyuszkót - igaza lehet az utolsónak! Valóban az a 6 hónap már gyanús, elvileg nem kéne már élnie.... én megvenném! egy eladó nem nyúltenyésztő, az a 6 hónap viszont árulkodó
2016. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!:) Azt mondta az eladó hogy semmi baja, egészséges:)
2016. szept. 7. 16:50
 9/10 Platypus ***** válasza:
Én a helyedben nem vennék nyulat ettől az illetőtől. Vagy hibásan használ egy adott fajták tenyésztésében nagyon alap és fontos kifejezést, tehát nagyon nem ért ahhoz amit csinál, vagy el akar adni egy halálra ítélt állatot. Egy igazi peanut nemhogy nem lehet egészséges, de élni is alig él. Borzasztó állapot, eleve meg sem szokott születni a legtöbb, mert még az anyaméhben visszaszívódnak. Amelyik meg megszületik, annak sincs sok öröme benne...
2016. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hosszúhajú ***** válasza:

nem halálra ítélet, hiszen fél éves :))

szerintem egyetlen eladó sincs tisztában vele hogy melyik állat hol mikor milyen merre ... betegséget, annak neve. Nincs állatvizsga kisállat eladó helyekre, max megkérdezik, van-e állata, foglalkozott-e munkaszerűen velük, nem kérdeznek rá a peanutra, én nem "büntetném" a nyuszkót, mert az eladó tájékozatlan. Van egy ellenpéldám. Az én nyuszkóm is kereskedési nyuszkó, 2 éve van velem, teljesen egészséges. Mikor megvettük, az eladó azt se tudta, hogy elvileg hogy néz ki egy fiúnyuszi meg egy lánynyuszi, nemhogy megnézni nem tudta..

2016. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!