Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg a szüleimet?

Hogy győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy 7 hónapos oroszlánfejű törpenyuszim.Olvastam hogy kell neki társ.Előadtam a szüleimnek is, de ők ellenzik, mivel a nyuszim rendkívül dominás, területvédő.Félnek hogy bántaná és nem tűrné meg maga mellett.Amúgy ivartalanított, viszont a viselkedése mit sem változott.Tavaszra tervezem az új nyuszit, már amennyiben sikerül meggyőznöm őket.Megjegyzem mielőtt valaki azt gondolná, nem a pénzről van szó.Lenne rá pénzünk.Hasznos tanácsokat kérek szépen.És ha ez számítana akkor nőstény.
2016. szept. 11. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Alapszabály: A nyúl társas lény.

(ezt Te is tudod)

Alapszabály #2: Domináns,területvédő,túl agresszív nyúl mellé nem veszünk társat,mert ezesetben komoly,véres,akár halálos sominancia harcra számíthatunk.

2016. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

*Dominancia


Általában a szülők tudják rosszul,de itt most nekik van igazuk. Ugyan,egy másik nyuszit nem tudsz helyettesíteni,de sok foglalkozással,te is egy kis nyuszi-társsá válhatsz 😉

2016. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amikor megkaptam nem tudtam.És ellentmondasz magadnak, mivel először azt írtad hogy a nyúl társas lény, utána meg azt írtad hogy domináns nyúl mellé nem veszünk társat.És a másodikat még soha senkitől nem hallottam úgyhogy ha nem tudsz normális választ írni akkor ne írj semmit.
2016. szept. 11. 16:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló, nem láttam közben hogy te is írtál.Sokat foglalkozunk vele, meg a helye is elég nagy.
2016. szept. 11. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Leírtam,hogy domináns állat mellé nem veszünk rá erre a válaszom nem normális. Ok,írhattam volna szebben is de... WTF???!!!

Nem mondtam ellent magamnak,a szó jelentését értelmezd,kérlek.


Nos,ha eddig megvolt társ nélkül,már nem lesz probléma.

Ha ilyen körülmények között él,akkor nem kell neki társ.

2016. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, a stílus ahogy elmagyaráztad az nem volt normális.
2016. szept. 11. 17:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig igenis kell társ. Nincs olyan nyúl, akármilyen domináns is, aminek ne lehetne társat találni. Ellenkező nemű, ivartalanított a legjobb, ami nem domináns. Szóval egy visszafogott, félénkebb, szelíd nyuszit válassz. Ajánlom a nyúlmentést, biztos segítenek.
2016. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát most már tökéletesen össze vagyok zavarodava.
2016. szept. 11. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden nyuszinak van megfelelő társa, a természetben sem élnek egyedül a dominánsabb egyedek... egyszerűen meg kell találni a hozzá illőt. Nyilván ha ő ilyen domináns, akkor ne egy domináns nyuszit válassz mellé, mert abból harcok lesznek. De ha egy olyan nyuszi lesz a társa, ami visszafogottabb, nem domináns, akkor egyszerűen lerendezik a rangot és ha eldőlt, ki a főnök, akkor béke lesz és szeretet. Mindenképp semleges helyen szoktasd őket össze, mert a nőstények nagyon területvédők, ha csak úgy berakod a bakot az ő helyére vagy oda, ahol már járt és ott a szaga, abból baj lesz. Olyan helyen kell őket összeszoktatni, ahol még egyik sem járt. Vagy esetleg csak a bak, de a nőstény még nem.
2016. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor bakot vegyek mellé? Milyen korút?
2016. szept. 11. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!