Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha 5 hónapos...

Mit csináljak ha 5 hónapos nyuszim bolhás?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Neostomozan. 420 ft körül van az ára, Mindenre jó, bolhára, atkára, légyre, lehet vele egészen kicsi állatot is kezelni, meg a fekvőhelyét is, teljesen univerzális, szoktam vele kutyát, macskát, rühes disznót is, tényleg jó. Állatpatikában lehet kapni, elmondják a használatát is. Fontos, hogy a ketrecet is takarítsd ki vele.
2016. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. szept. 12. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki bolhairtó szert.Állatpatikákban lehet kapni.Ja és lehet hogy emiatt kivételesen megfürdethetnéd.
2016. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én megfurdetnem, de még kicsit félénk mert 4 napja van nálam
2016. szept. 12. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh.Nem baj csak óvatosan csináld.Amúgy hol vetted?
2016. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A neostomozan fürdető. Egy ampullát kell feloldani másfél liter vízzel, én belerekom egy pumpás flakonba, visszafele simogatom a szőrét, és közben fújom az állatot, úgy eléri a bőrét is. Nyilván egy kisnyulat nem fürdetünk, de egy nagyméretű kutyához nem lenne elég még 10 ampulla sem, ezért szoktam ezzel a módszerrel kezelni. A ketrec kitakarításához pedig 1 liter vízben kell feloldani. Remélem tudtam segíteni.
2016. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tenyeszetben. Koszonom a válaszokat!
2016. szept. 12. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyulakra a legtöbb ilyesmi szer nagyon veszélyes lehet, komoly idegrendszeri problémákat okozhatnak! Gyakran még azok is, amikre rá van írva, hogy nyusziknak is jó, de legfőképp ami csak simán állatokra készült, azok a veszélyesek. vagy a kutyákra valók.. A neostomozan nem olyan rossz, de sokkal-sokkal jobb a nyulaknak való advantage spot on (figyelj a megfelelő súlyra!).
2016. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!