Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit csináljak? El kell...

Most mit csináljak? El kell őket engednem?

Figyelt kérdés
SEGÍTSETEK!Van 7 tengerimalacom és 1 nyuszim!El kell őket adnom mert, kell a pénz! Havonta marad 5000 Ft-unk kajára ami nem valami sok! Anyukámék ragaszkodnak hozzá, hogy max 1000Ft-ért adjam el őket!Nem akarok megválni tőlük, de viszont tudom, hogy kell a pénz!Mit csináljak?
2010. ápr. 23. 06:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
hol lax? milyen nyulad van? tucc képet linkelni? f/l mennyi idős
2010. ápr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

huh, ez kegyetlenül hangzott kicsit

télleg szűkös az 5e :S

hány éves vagy? ha kell pénz nem tucc diákmunkát vállalni?

vagy add el vmelyik barátodnak az állatokat, és akkor tudok őket látogatni is, nem kell teljesen megválnod tőlük, én ezt tenném

ha nekem kéne a kutyámtól megválnom ... nem, bele se akarok gondolni:(

barátaidnak nem kellenek? enm tudják befogadni őket?

2010. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon-nagyon szomorú eset!
2010. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg h egy kismajlacot tartotok meg, a leg kisebbet, a többit add el. Újságpapírral is almozhatsz alá, és nyáron ha rászoktatod ehet füvet amit szedsz neki végig.
2010. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Veszprém megyei vagyok!A nyuszit nem adom el csak a malacokat! Azért adom el őket mert kell a pénz!A nyuszit megtarthatom őt eltudjuk tartani csak a 7malac rengeteget eszik meg sokba is vannak! Most voltak oltáson is!16 éves vagyok próbálkoztam munkával de sehova se vettek fel!
2010. ápr. 23. 10:58
 6/22 A kérdező kommentje:
Barátaimnak sem kell mert ők nem állatbarátok!Anyuék is mondták,hogy az egyik picit megtarthatom de ha 2 év múlva eljárok dolgozni akkor nem tudok vele foglalkozni!Kézhez vannak szoktatva csak a 2 hosszúszőrű nincs!De egyik sem harap!
2010. ápr. 23. 11:01
 7/22 P.Vik ***** válasza:

van egy olyan gondolatom, amit lehet meg tudsz valósítani....szóval...ha a malacok nem testvérek akkor megtarthatnál belőlük 2őt és tenyészd, a kicsikből meg csinálj pénzt...

[link]

itt szerintem minden lehetőséget megkapsz az eladásra

a munkához meg tudom ajánlani a helyi boltotokat árufeltőltőnek és nagyon remélem, hogy jobbra fordul a családotok sorsa.

Remélem tudtam a tanácsommal segíteni neked.

szia

Viki

2010. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 P.Vik ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok:D:D(az előző komment)

ugy döntöttem, megpróbálok neked segíteni, amiben tudok...

ha ugy van és érdekelne, lehet meg tudnád hirdetni a malacokat eladásra...szólj ha érdekel...

szia

Viki

2010. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Muszáj mindet eladnos?:O Szerintem egyet igazán megtarthatsz, mondjuk a számodra legkedvesebbet vagy amelyiknek legolcsóbb a tartása.
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szia Viki érdekel segíthetnél!

Hát sajnos muszály vagy a nyuszit tartom meg vagy 1 malacot de a nyuszit választom mert, őt nagyon szeretem és megértő! A malik nem annyira törödnek velem mint a nyuszim!Vagyis én ezt így vettem észre!Amúgy ha valakit érdekel vasárnap lesz 3 hetes 2 lány malika! van 4 6-7 hónapos és 1 1éves!Ha kell küldök róluk képet akinek kell!

2010. ápr. 23. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!