Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha a nyuszim...

Az normális ha a nyuszim naponta kb.2 liter vizet iszik meg?

Figyelt kérdés
Nem nagyon kap zöldséget meg ilyesmiket.Mért iszik ennyit? Valami betegsége van?(8 hónapos nőstény)
2016. szept. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
2 liter az rengeteg, egy ember iszik meg annyit.
2016. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt mondom.Én egy nap amúgy meg se iszok annyit.
2016. szept. 17. 12:19
 3/48 anonim ***** válasza:
57%
Normális, ha nem kap friss zöldet. Habár az nem normális, hogy nem kap. A nyulak eleségének 80-90%-a víz (növények). Ne csodálkozz, ha pár év múlva vese és egyéb szervi betegségei lesznek, esetleg el is pusztul.
2016. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
#3.Nem kioktatást kértem, hanem választ a kérdésemre.
2016. szept. 17. 12:42
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kioktatás volt, hanem válasz a kérdésedre. Azt kérdezted, normális-e, ha megiszik ennyi vizet és nem kap zöldeket. Erre válaszoltam: normális, ha nem kap zöldeket. Ha kapna és ennyit inna, nem lenne normális. De az sem normális, hogy nem kap zöldeket, mivel az kell az egészségük fenntartásához és ha nem kapnak, a száraz étrendtől rengeteg betegségük lehet, leginkább vesebetegségek. Ebben most mi a kioktatás?
2016. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem olyasmit hogy normális-e hogy nem kap zöldeket.Te ahelyett hogy normálisan válaszoltál volna:,,Ne csodálkozz, ha betegségeket fog kapni...
2016. szept. 17. 14:15
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális volt a válaszom. Nem rosszindulatból írtam - sajnos a hangsúlyt írásban nem lehet jelölni - de sajnos ez tény és csak figyelmeztetni akartalak jó szándékkal. Hisz valóban ne csodálkozz, ha pár év múlva beteg lesz és/vagy elpusztul. A nyuszik szervezete nagyon nehezen bírja a száraz étrendet és vízzel nem pótolható a friss zöld.
2016. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, az ilyen emberek miért tartanak nyulat?! :(

Miért nem kap zöldségeket? Vagy nem is zöldségeket, inkább frissen szedett füveket meg gyógynövényeket. Az az elsődleges táplálékuk...

NEM normális hogy ennyit iszik, de nincs betegsége (még) csak a gazdája nem tudja, mire van szüksége...

2016. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Szokott kapni csak nem naponta.És szánát is kap.Ismerek amúgy olyat akinek 8 éves a nyuszija, és csak szárazat kap.Nem volt és most sincs semmi baja
2016. szept. 17. 14:19
 10/48 A kérdező kommentje:
#8 nem érdekelsz.Az én nyulam, úgy tartom ahogy akarom.És tudom mi a jó neki.Nem kértem tőled tanácsot.
2016. szept. 17. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!