Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » "A hörcsög csak egy helyre...

"A hörcsög csak egy helyre piszkít. " Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy dzsungim, két hónapos. Bárhova képes kakilni, tele van a bogyókkal mindkét doboza. Pisilni csak két helyre pisil, a házába, meg az etetős tál mellé. A legtöbb piszok persze a házában található, ahol alszik és eszik. Nagyon büdike.


Na már most! Mindenhol azt olvastam, hogy a hörik egy helyre piszkítanak. Ez nem csak tévhit? Avagy, mi a trükk - amit én nem ismerek -, hogy mások kisállata hajlandó az egy helyre való dolgavégzésre?


2016. szept. 17. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Takarítani csak hetente szoktam. Ecetes vízzel átmosom az egész dobozát, meg a házát. Utána jó illatú a helye, de hamar bebüdösíti. Vagy inkább az lenne a jobb, ha naponta takarítanám a teljes helyét? Kérlek, adjatok pár tippet! nem tudom megcsinálni azt, hogy csak ott takarítsam ahova piszkít, mert mindenhova piszkít. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. szept. 17. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:

10 éve tartok höriket. Ennyi idő alatt volt/van (nem egy helyen) 20 hörcsögöm. Csak egy volt az,aki nem a wc papír gurigába vagy a homokba végezte a dolgát,ő össze vissza.

Tehát az esetek kb. 98%-ára igaz ez. Akit én ismerek és hörcsög tartó,azoknak is mind 1 helyre piszkítanak.

2016. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is oda kakil a hörim ahol épp van... Csak pisilni szokott egy helyre, de kakilni mindenhova.
2016. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pisilni egy helyre, kakilni meg ahol épp rájuk jön
2016. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy helyre végzi a dolgát. Kakini a háza lapos tetejének az egyik sarkában szokott, pisilni meg az alomtálca egyik sarkát jelölte ki. De majdnem 5 hónapos volt, mire ezt megszokta.
2016. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!