Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért adja ki ezt a hangot a...

Miért adja ki ezt a hangot a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
2 hím tengerimalacom van. Az egyik egy ideje furcsa hangot ad ki. Egy fajta visítás, de nem olyan mint amit a zacskócsörgésre adnak ki. Rövidebb hang, és olyan mintha panaszkodna. Gondoltam arra, hogy fáj valamije, de semmi tünetet nem vettem rajta észre. Eszik, iszik, minden normális. Egyszer csak lemerevedik és pár percig hallatja ezt a hangot, aztán mintha mi sem történt volna folytatja az evést ivást. Arra is gondoltam, hogy azért csinálja, mert régebben ő volt a főnök, de most már úgy tűnik, hogy a társa az. Nem volt verekedés, meg semmilyen nagyobb csata. Szóval mit gondoltok mitől lehet ez a hang? Kellene aggódnom miatta?

2016. szept. 19. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
orvos látta vagy vmi?
2016. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én tengerimalac suttogó vagyok. Vedd fel a hangot, és küld el nekem csak akkor tudom megmondani mi ez. 53 tengerimalac gazdájaként írom ezt:D szóval töltsd fel valahova meghallgatom. Am az első tippem a fahlenberg jelenség lehet.
2016. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy nem pisil vagy kakil-e a malac, amikor ezt a hangot kiadja. Ez magyarázat lenne a panaszos visításra és a lemerevedésre is.
2016. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi tengerimalacaink akkor szoktak nyüszögni, amikor pisilniük kell,vagy megunták a simogatást,amikor az ölünkben vannak.
2016. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!