Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két nemiszerv a törpenyuszimnak?

Két nemiszerv a törpenyuszimnak?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel kaptam egy törpenyuszit, Mollyt.

Semmi baja nem volt, orvossal is megnézettük, bár nem mindenhol...

Most húsvétra kaptam egy kicsi nyuszit.Amikor összeengedtem őket, oan furcsán viselkedtek, olyan zaklatottak voltak, mintha már most megőrültek volna egymásért.

Mostanáig is ezt csinálták, és én ezt keztem rossz oldalról nézni.Gondoltam, hogy itt valami nicns rednben, ezért elhatároztam hogy megnézeim mien neműek.(két külön helyről vettük a nyuszikat, elvileg mind kető lány)

Aztán lekellet ülnöm neghogy agyvérzést kapjak.

Mollynak mintha két hímvesszője lenne.Fordított V alakban, azaz lefelé állnak egymástól, és mind kettő ugyanúgy néz ki.Heregolyójt nem találtam(lehet hogy hülyeségeket irok, de sose volt nyuszim, nem mintha én tudnám megállapítani hogy mien nemű)és végbél nyílást sem.Ezt anyukám is nagy szemekkel nézte.Orvoshoz el akarjuk vinni megint, de anyuék állandóan halogatják.Mielőtt nagy nehezen megnézetnénk, valaki tudna egy gyors választ adni, hogy lehetséges-e két hímvessző? Vagy valami betegsége van?:S Imádom a nyuszim és nemtudom mi baja!:S


2010. ápr. 23. 20:17
 1/6 anonim válasza:
88%
én félek ettől a Mollytól.
2010. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha képet fel tudnál rakni, könnyebb lenne megmondani.
2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, ha fiú lenne, akkor leszálltak volna már a golyói, ennyi idősen már ivarérett lehet:)

szerintem semmi baja, de keress rá az interneten, hogy néz ki a nyuszik nemi szerve:))

2010. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is valahogyan próbáld a hátára fektetni az öledben úgy, hogy ne mozogjon, majd húzd szét a nemiszervét. Alul található a végbélnyílás, és felette az ivarszerv. Az ivarszerv enyhe nyomásra láthatóvá válik. A hímek ivarnyílása teljesen kerek, míg a nőstényeké kerekded formájú, és egy vékonyka vonallal elnyúlik a végbélnyílás irányába. Ezenkívül a női ivarszerv közelebb helyezkedik el a végbélnyíláshoz, míg a hím ivarszerv messzebb
2010. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ivarérett állatok nemét viszonylak könnyű meghatározni, míg ez a fiatal állatokra nem jellemző. Az elválasztáskor viszont a bakok ivarnyílása O, a nőstényeké inkább V alakú. Ha még mindig nem vagyunk biztosak a dolgunkban, enyhe nyomással láthatóvá tehető a hímek pénisze

[link]

2010. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen? Mert ezek a herék, és akkor a nyuszid egy teljesen normális fiú nyuszi.

2010. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!