Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy elpusztult a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kis hörcsögömet.El kellet utaznom a héten és amire haza értem az fogadott,hogy elpusztult nagyon megviselt azóta nem tudom abbahagyni a sírást.Próbálok arra gondolni,hogy nagyon szép kort élt meg mellettem de így is úgy érzem kikészülök. Az idő majd begyógyítja a sebeket?

2016. szept. 24. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másikat, és akkor azzal fogsz foglalkozni, tapasztalat. Én 2 héttel később vettem másikat, de sajnos ő beteges volt, elpusztult 4 hónap múlva, azóta (3.5 éve) nem volt állatom. Az idő mindenképp begyógyítja, főleg ha a munka mellett amúgy se lenne időd foglalkozni vele.
2016. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom.
2016. szept. 24. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetőleg tenyésztőtől vegyél majd,ő nem lesz beltenyésztett túlszaporított,génhibás izé,mintha kereskedésből vehetnél.


Sajnálom,nem tudom,mit tehetnél

2016. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy szép fehér keretet, díszítsd i a nevével és egyéb motívumokkal, és tedd bele a kedvenc képedet róla. ha ezt néézed, tömöd magadba a nutellát, bőgsz és belegondolsz a sok közös élménybe, hidd el, meg tudsz nyugodni. őszinte részvétem:(
2016. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés,de volt etetve amíg elutaztál?

Amúgy sajnos el kell fogadni,hogy a hörcsögök rövid ideig élnek. Meg kell barátkozni ezzel a ténnyel.Én is nagyon szomorú lennék,de nem lehet mit csinálni. El kell fogadni.Ne felejtsd el,őizd meg az emlékét.És ha készen állsz rá, akkor vegyél majd még egy hörcsögöt.És igen, lehetőleg tenyésztős legyen, úgy nagyobb eséllyel tovább veled maradhat. (egészségesebb lesz, mint a bolti)

2016. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos rövid ideig élnek, nekem múlthéten ment el viszonylag fiatalon a patkányom (kb ugyanaddig élnek mint a hörik) csak az idő segíthet, gondoltam hozok másikat de még nem kéne, most csak pótolni próbálnám és az újoncban csak a régit akarnám látni. A társai jól viselik de ők nem annyira szociálisak így ez fáj a legjobban.

Gondolj arra hogy bármi baja volt már nem fáj neki.

[link]

(Nem sírok csak... izzad a szemem)

2016. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen volt etetve nem éhen halt hanem öreg volt.(:
2016. szept. 28. 14:41
 8/9 elwera ***** válasza:

Enyhül persze. Egyre kevesebbet jut majd eszedbe és nemsokára már nem fogsz sírni utána, de nem fogod elfelejteni őt teljesen.


Nekem már több éve meghalt a kedvenc fehér patkányom. Nem sírok utána, de néha eszembe jut hogy milyen aranyos szokásai voltak, pl ahogy elvette a kaját és két kézzel habzsolta. Dagadt volt amúgy, de cuki.

2016. szept. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyhülni fog, de pár hétig biztosan elérzékenyülsz, ha ilyen régóta együtt élt veletek. Én az egyik tengerimalacommal jártam pont ugyanígy, bár ők jóval hosszabb ideig élnek, de a gyász az gyász marad. Én kinyomtattam a képét, ott van A4-es méretben 3 képe a falon a posztereim közt, a neve fent, alul meg hogy mettől meddig élt. Ennek az elkészítése is segített a gyász elfogadásában. Kb 2 hónap múlva vettem másikat, más színűt a többi mellé (a tengerimalac társas lény) és az is segített, hogy ne úgy nézzen ki mint az előző, mert mindig ugyanazt a malacot keresném benne, és ez a léleknek romboló, hogy tudod azt, hiába a hasonmás, attól még nem Ő az. Őszinte részvétem!
2016. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!