Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy afrikai fehér hasú törpesünnek?

Figyelt kérdés
Melyik a legkissebb ketrec méret ami még elfogatható?

2016. okt. 5. 10:57
 1/9 anonim válasza:

Nyúlketrec

De kell bele 3 hónapos korától a "törpesün taposó"

2016. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ketrec azért nem jó, mert felmászik a rácson, de lemászni nem.tud, így leesik,.megüti magát, a rácsba beakadhat a lába, eltörhet.
2016. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,de nem ez volt a kérdés
2016. okt. 5. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, valóban nem ez volt...de törpesünt nem tartunk ketrecben.
2016. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó...Bocsi akkor teráriumba,de én csak a méretekre vagyok kiváncsi.
2016. okt. 6. 08:30
 6/9 anonim ***** válasza:

100x50 cm alapterületű terrárium a nagyon minimum. de érdemesebb nagyobbat venni,hogy beférjen minden. (nagy méretű kerék, házikó,játékok,etetőtálak stb). + hogy legyen azért helye futkározni . mivel a természetben több kilométert megtesznek éjszaka, ezért jó,ha a helyén is van lehetősége kicsit menni a keréken kívül is.

ha van rá lehetőség én egy jó nagy terráriumot tudok elképzelni 120-150 cm hosszút is akár. nincs olyan ökör áruk használtan. olcsóbb mint egy új ketrec. de ketrecet tényleg ne vegyél.

100x50 cm az ajánlott minimum

2016. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És terrárimot hol érdemes venni?
2016. okt. 6. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináltass üvegessel.
2016. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsusztina válasza:

Az én sünömnek ketrece van, 115 x 60-as. Valóban próbált felmászni az oldalán, de ha bent van a futótányér, akkor eszébe sem jut.

Viszont ez a méret is kicsi, ha már felnőtt a sün. Én csináltam neki egy elkerített kifutót, ahova ki tud mászni: a ketrec ajtajából vezet ki egy flexibilis műanyag cső, ami kifejezetten kisállatoknak való.

Ezt mindenképpen ajánlom, és így együtt legyen a sünnek legalább egy 3-4 m2 helye. Az már más kérdés, hogy végülis én kinyitottam aztán a kifutóját is, úgyhogy az egész szoba az övé éjszaka. De ki kell rakni azokat a bútorokat, ami alá beszorulhat!!! És hát takarítani kell a kis aranycsillag után.:) De megéri, hogy olyan boldog. Így hogy az egész szoba az övé, sok bújóhellyel, nem is nagyon akar átmenni a többi helységbe.

2017. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!