Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Félős a hörcsögöm, hogyan...

Félős a hörcsögöm, hogyan szelídítsem meg?

Figyelt kérdés

Ma egy hete hogy hazahoztuk. Kézből már elveszi a kaját, de meg se engedi hogy hozzányúljunk..akárhogy próbáljuk oldalról, egy ujjal csak simogatni, azonnal szalad, menkül be a házába...:/

Már több hörcsögöm volt eddig, de nem emlékszem rá, hogy egy hörim is lett volna ennyire félős...:/


Nektek hogy sikerült megszelídíteni, megsimogatni?

Lehet hogy csak türelmetlen vagyok.. :)


23 L



2016. okt. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajon ha ölbe vennéd, mit csinálna?
2016. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg se lehet fogni és

azonnal kiugrik a kezemből...:(

2016. okt. 6. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyém ma egy hónapja van nálam. Én tettem be a helyéte egy műanyag poharat, ő kíváncsi, belemászik, felemelem és hagyom hogy kimásszon a tenyerembe, de vigyázz! Először mindenképp valami puha fölött próbálkozz mert valószínűleg leugrik. Az egyém egy hétig csak ugrált, de most már mászik a kezemen és tegnap már a nyakamban volt! Türelem!
2016. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, ki fogom próbálni ezt a poharas módszert :)

biztos vagyok benne, hogy csak ugrálni fog meg félni, szaladgálni :(

az biztos hogy sok türelem kell hozzá

2016. okt. 7. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt az öt közül az egyik pont ilyen volt..:) később kicsit jobb lett lehet bántották a többiek..mert amúgy szelíd jószágok:)) Imádom őket. Sok szerencsét hozzá:)
2016. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!