Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm lenyelt egy kb1×1...

A hörcsögöm lenyelt egy kb1×1 mmes szilikondarabot, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja:) de azert figyeld hogy eszik-e és hogy kedvtelen-e.Ha barmi furit látsz akkor vidd dokihoz.
2016. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az furinak számít hogy tüsszög?
2016. okt. 8. 09:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Én attól tartanék, hogy a lenyelt idegen tárgy megakad valahol a kis beleiben. Ha étvágytalan, akkor az gyanús, akkor lehet, hogy nem tudta kiüríteni. Egyenlőre tartsd megfigyelés alatt, hogy eszik e, iszik e? Ha a táljából nem fogyott az ételmennyiség amit adtál, vady szokatlanul viselkedik, pörög, fészkelődik, akkor nézesd meg állatorvossal. Nagyon mini a szervezete, ezért nem árt a szokásosnál többet ránézni. Én az alomban is keresném, csak át forgatnám, hogy az a lenyelt tárgy megtalálható e benne... Ha igen, akkor kiürült. Általában egy helyen wc-znek, elöbb ott nézném meg.
2016. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy 2 hörim va és lehet hogy a másik eszi meg
2016. okt. 8. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ugye nem együtt tartod őket??
2016. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De igen egy alomból vannak így nem ölik meg egymást! Nem utóbb tettük hozzá az egyike , testvére ! Egyébként kérlek ne vess fel új témát hanem vagy válaszolj a kérdésemre vagy pedig kérlek magadban szidj engem hogy milyen rossz gazdi vagyok! ^^
2016. okt. 9. 11:15
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Testvéreket sem szabad együtt tartani, lehet hogy most még megvannak egymással, de bármikor összeveszhetnek! Nagyon területvédők.
2016. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 évesek eddig egyszer sem veszekedtek!! :)
2016. okt. 9. 13:33
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Van, hogy 2 hörcsög békésen elél együtt, de inkább egyedül ajánlják.

Válaszd el pár napra a ketrecet vagy tedd át másik ketrecbe/terráriumba és figyelgesd, hogy eszik/iszik/ürít rendesen. Ha 3-4, de inkább egy hét után is rendesen eszik/iszik/ürít akkor nem lett tőle baja és ismét együttlehetnek.

2016. okt. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azóta van fejlemény? Jól vannak a hörik!
2016. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!