Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Az aranyhörcsögömnek...

SOS! Az aranyhörcsögömnek valószínűleg eltört a lába lila és sántít a hátsó lábára nagyon szuszog és nem jön ki a házából Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz. Egyébként mi történt vele? Rálépett valaki?
2016. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hát azt tudok 20 hörcsög ára lessz mire meg gyógyitják.
2016. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
32%
Valószinűleg nem fog már sokáig élni, állatorvoshoz felesleges vinni, mert alapból túl kicsi hogy tudjanak vele kezdeni valamit, meg rettentő drága is lenne
2016. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hármas hülyeségeket beszél, itt a cáfolat:


[link]


Ha számít valamit neked ennek az ártatlan kis állatnak az élete, akkor vidd el állatorvoshoz!

2016. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már bevállaltad, tessék dokihoz vinni, ha baja van. Mi 2 hónapig hordtuk dokihoz a hörinket a bajaival. (Pedig tenyésztőtől vásároltuk, mégis 1 évesen beteges lett.) Egzotikushoz kéne vinni, ha megteheted, nem sima kutya-macskáshoz. Rengeteg mindent lehet gyógyítani, az ember nem is hinné.
2016. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz éppen el lehet vinni, de sajnos általában nem tudnak mit kezdeni, az ilyen apró kis állatkákkal. Mikor régen nekem volt hörcsögöm, a mi dokink sem nagyon tudott rá mit mondani, el is pusztult szegényke. De ettől függetlenül egy próbát megér, hátha mégis van valami ötlete az orvosnak.
2016. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Este kijött a hazabol es atmaszott mar a jatekain is de meg santit
2016. okt. 9. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vitted orvoshoz? Nem nagyon veszed komolyan ezt a dolgot.
2016. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elvittem orvoshoz

Es kiderult hogy csak bevangyulladva a laba ahogy a szeme is...kiderult hogy hormonzavara van szuletese ota es ezert ritkabb a szore

Es parnapja gyorsabban lelegzett mert tudogyulladast kapott...

Elaltatta.. de legalabb mar nem szenved es jobb helyen van

Nyugodj békében😢

2016. okt. 10. 09:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Én is hasonlóan jártam. Borzasztóan be volt dagadva a pofazacskója. Először azt hittem csak kaja, de puha volt, hát vittem dokihoz. Kiderült, daganat. Megműtötte, az altatást még kibírta, de hiába a tiszta környezet, egy hét múlva kialakult a nedves farok probléma. A műtét miatt nem kaphatott antibiotikumot. Probiotikummal próbálkoztunk, de nem élte túl. :(
2016. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!