Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szerettessük meg...

Hogyan szerettessük meg magunkat tengerimalacokkal?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem két aranyos tengerimalacot, de még elég bátortalanok, legtöbbször elszaladnak a ketrecükben, ha megérinteném őket. Tudom, hogy ez az új hely miatt van leginkább. Szintén tengerimalacgazdik válaszát várom.

2016. okt. 9. 13:30
 1/3 anonim válasza:
Még félnek,amugy is félénk állatkák,de simizéssel megszoknak. Etesd néha kézből,vedd őket ölbe. Apránként hozzád szoknak.
2016. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legy turelmes, rendszeresen foglalkozz veluk, igy egy ido utan megtanuljak, hogy nem kell felniuk toled. A tengerimalacok alapbol felosek, szamukra minden uj helyzet ijeszto. Nem tudom, hogy ki szoktad e oket engedni a ketrecbol futkarozni, felfedezni peldaul, de ha igen, akkor leulhetsz mellejuk a foldre, igy hozzaszokhatnak a jelenletedhez, illatodhoz, hangodhoz is. Az is jo ha az oledbe veszed oket egy ido utan, es ott adsz nekik enni, simogatod oket. Ha ketrecben vannak, nyujthatsz be nekik valami nasit, szenaszalat, petrezselymet peldaul, hogy a kezedbol egyenek. Igy egy ido utan bizni fognak benned.
2016. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes eddigi választ, igyekszem eleget tenni nekik. Meg van tervezve, hogy gyakran kiveszem őket, de még nem került rá sor.
2016. okt. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!