Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy egér?

Hörcsög vagy egér?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyiket tartsam. Több hörim is volt már (nem egyszerre), de most megint szeretnék valami apró kis rágcsálót. Még egérkéken gondolkodom. Véleményeket, tapasztalatokat kérnék tőletek. :)

2016. okt. 9. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a hörcsög jobb választás, konyebben szökik kézhez. Én meg ajánlom a degut is neked, bár ennek azért nagyobb ketrec kell.
2016. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
100%
Volt hörcsögöm is és egerem is, az egerek szoktathatóak sokkal könnyebben kézhez. Konkrétan még a bolti kígyókaja egerek is simán elmászkálnak az ember kezén, egy hörcsög viszont halálugrik amíg meg nem szokta a gazdáját. Az egerek szigorúan társas állatok, azonos neműeket kell együtt tartani. Sajnos jóval büdösebbek a höriknél, direkt szagosított területjelölő vizeletük van. A nőstényeké diszkrétebb, de az is érezhető. Viszont éjjel-nappal aktívak, akkor kelnek fel amikor a környezetükben is sok a mozgás. Jellemre nálam az egerek az abszolút nyerők, de sokkal gyakrabban kell őket takarítani.
2016. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodom egerekben, de állítólag sokkal büdösebbek. A csíkos fűegér nem büdös, nappali állat, ellenben iszonyat mozgékony és nagyokat ugrik. Így szerintem maradok a hörinél.
2016. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hörcsög :) Ketrec dzsunginál /roborovszkinál min 60cm aranyhörcsinél 80cm.Fútókerék dzsunginak/robinak min 18cm aranyhörcsinél 30 cm min :) bármi kérdésed van írj privit :D
2016. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!