Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti melyiket ajánlotok melyiket...

Ti melyiket ajánlotok melyiket szeretik jobban a tengerimalacok?

Figyelt kérdés
a forgácsot,a fapellet és rá fürdőszobaszőnyeg,vagy fapellet és rá polár takaró vagy lepedő ???? vagy mondjatok valami jót

2016. okt. 16. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek rá takaró, vagy lepedő, vagy szőnyeg ? A forgácsra vagy Pellére nem kell semmit rakni !
2016. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindhármat próbáltam már. A legtermészetesebb, legjobb nedvszívó megoldás a fapellet+forgács, ennek a hátránya, hogy sokat szemetel. A fapellet és a fürdőszobaszőnyeg napi többszöri törődést igényel (pisis pelletet lecserélni, bogyókat, szénát összesöpörni), cserébe tiszta és környezetbarát megoldás. A legrosszabb a pellet+takaró volt, gyorsan átnedvesedett, 1-2 nap után büdös volt, és nagyon csúnyán beleragadt a széna, így a mosás is nehézkes volt. Remélem, tudtam segíteni. :)
2016. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi de neked melyiket szerették jobban a malacok ?
2016. okt. 16. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom almot ugyanannyira szerették, a forgács talán a legkényelmesebb, a szőnyeg pedig a legtisztább megoldás. A plédes megoldást viszont tényleg nem ajánlom.
2016. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

legjobban a polárt szeretik, viszont azt két naponta kell mosni... ami nem a legkörnyezettudatosabb. :/ és nagyon drága.

nálam most forgács van alattuk, a helyi asztalosüzemből hozzunk, ingyen és tulajdonképpen környezettudatosnak is lehet nevezni, mert ez ott hulladéknak minősül és csak megsemmisítenék.

2016. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor szerintem úgy lessz hogy a felső emeleten lessz a szőnyege megoldás alol meg a forgácsoss
2016. okt. 16. 14:17
 7/9 A kérdező kommentje:

ja és melyik a legjobb alom márka

?

2016. okt. 16. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Forgácsból én az Europet márkájút szeretem a legjobban, pelletből pedig a DM-es a legolcsóbb, ha abból teszel a forgács alá, sokkal tovább bírja. A lényeg, hogy egyik se legyen illatosított. :)
2016. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Europet tényleg nagyon jó, mi most Ronit szoktunk venni és az se rossz, csak drága :/ Ha tudsz hozatni fatelepről vagy asztalostól, az a legolcsóbb, sokan ingyen adják, de aki pénzt kér érte az is bőven a bolti ár alatt adja. Csak arra kell figyelni hogy száraz fenyőforgács legyen, és lehetőleg nagy szemű.

Amúgy nekünk is volt már mindhárom és a forgácsra szavazok. A másik kettő, hacsak nem napi szinten cseréled, akkor remek táptalaj a gombás fertőzésnek + a polár még büdös is. És fertőtleníteni se egyszerű őket, ha szükséges pl. élősködők miatt. Én mindenképp a forgácsot ajánlom.

2016. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!