Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy aranyhörinek?

Figyelt kérdés
60x40-es ketrecméret elegendő lenne a számára 1-2 emelettel?

2016. okt. 17. 06:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon kicsi. Én még a 80 hosszút is kicsinek tartom neki, alig fér be vmi, a höri meg rohangálni sem tud.
2016. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Hol kéne már 80 hosszú egy aranyhörcsögnek? Az már egy tengerimalacnak is majdnem elég!!
2016. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem teljesen jó amit írtál.
2016. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
egy tengeri malac nem sokkal nagyobb mint egy arany höri, mármint az arany höri nagyobb a törpehöriknél.
2016. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom minél nagyobb annál jobb. Egy szoba lenne a legideálisabb, de ez a ketrecméret még mindig jobb, mint egy 40x30-as zug, nem? Azért egy kifejlett tengerimalac súlya 1200-1300gramm, nem hiszem, hogy egy aranyhöri megnő ekkorára+a malik ketten vannak egy minimum 100x50-es ketrecben.
2016. okt. 17. 10:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazából minden attól függ, hogy ki szoktad-e engedni vagy nem.
2016. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mivel még nincs, ezért nem. Estefele kitudnám engedni 1-2 órára.
2016. okt. 17. 11:16
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
60x40-be egy neki való ház és kerék fér, meg egy tálka. Szegény, meg sem fog tudni mozdulni. Nem emeletek kellenek igazán, hanem tér. Tartok aranyhöriket. Ez kicsi. Csinálj persze, amit akarsz, én attól még sajnálom szegényt.
2016. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Alul nem lenne neki semmi mert az első emeleten lenne a tál, a 2.-on a házikója (rácsra szerelve), a kereke pedig szintén rácsra lenne szerelve, tehát a mozgástérből nem vennék el neki, hanem "levegőbe" lennének a dolgai.
2016. okt. 17. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ki tudod engedni egy nagyobb térbe, mondjuk egy szobába esténként, amikor mozogni akar, akkor elég, mert a házában nem csinál sok dolgot, eszik, alszik, pisil/kakil meg kicsit járkálgat napközben.


Mi minden este kivettük és járkálgatott a lakásban. Este felébredt, levágott egy nagy mosdást és elkezdett kaparni. Kivettük, futkározott néhány órát, sokszor már úgy elfáradt, hogy csak ült valahol, visszatettük elrendezte magát és lefeküdt aludni még este, tehát éjfél előtt már aludt. Egész éjszaka és nappal aludt meg néha felkelt ezért-azért, aztán este megint indult kommandózni. Nekünk kerék nem volt, az valamennyit segít, de nem pótolja a kiengedést.

2016. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!