Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudassam a nyuszimmal...

Hogy tudassam a nyuszimmal hogy rosszat csinált?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy leszedi a wc-jét és kiönti és ilyen rosszaságokat csinál és ugye nekik nem lehet az orrukra ütni mint például a kutyáknak és nem tudom hogy mit csináljak..

Légyszi normális válaszokat!😊

Előre is köszi❤



2016. okt. 19. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
A nyuszival sehogy. A nyuszit nem az eszéért szeretjük. Neked kell fizikailag megelőzni, hogy olyat tegyen, amit te nem akarsz.
2016. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy, a nyuszi ezt nem érti. Nem nevelhető úgy, mint egy kutya, vagy akár egy macska. Nem annyira intelligens, hogy megértse. Számára nincs olyan fogalom, hogy rosszat csinált.

Ui. remélem, nem egyedül tartod?! A nyuszit nem szabad egyedül tartani, legalább kettő kell belőle, mert társas állat.

2016. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sehogy. Amikor csinálja, akkor lépj közbe. Ezt viszont minden alkalomnál meg kell tenned. Ha egyszer is kihagyod megint azt hiszi, hogy szabad. Ha mindig meggátolod akkor TALÁN (nem bizti) nem fog rosszalkodni. De ne kiabálj vele és ne is szidd le, meg ilyesmi mert ezekből csak azt érti, hogy felni kell és soha többé nem fog a helyére menni. Próbáld ki hátha sikerül. Nekem is van nyuszim őt sikerült megidomitanom. Egyébként nőstény vagy bak nyuszid van? A nősténnyuszik általában engedetlenebbek mint a bakok. De persze ez minden nyúlnál más. Sok sikert! :)
2016. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van egy nyuszkóm, és igazából nem nagyon szokott rosszalkodni, de ha igen, akkor az orrára koppintok (de nem túl erősen, éppen annyira, hogy jelezzem neki, hogy ezt nem szabad, ne csináld!). Nem tudom, hogy nálad ez beválik-e, de sok sikert!! :)
2016. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!