Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől függ hogy egy nyuszi...

Mitől függ hogy egy nyuszi mennyire agreszív?

Figyelt kérdés

Fajtától, vagy nemtől vagy a gondozástól? Esetleg mind3? Csak mert rengeteg embernek a nyula agreszív. Rengeteg ilyen tapasztalati kérdést és még egyébmást láttam. Meg azt is írják a nyulakról, hogy nem kedvelik az ember társaságát. Viszont az én nyulam nem agreszív, meg szinte bújik hozzám. Szerzi ha dédelgetem, mé ha simogatom, hiányol amikor elutazom. Az idegenekkel is ugyanilyen barátságos. Hogyan lehetséges?


Előre köszönöm a válaszokat! :)



2016. okt. 26. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Szerzi helyett szereti mé helyett meg.

A telóm átírta. :)

2016. okt. 26. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtöl és gondozástol függ ha szépen gondozod akkor nem agresziv de ha rosszul akkor igen de te nagyon kedves vagy vele szoval nem aggresziv te kedves gazda
2016. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában az ivaros nőstények a legagresszívebbek. A mi, amúgy ivartalanított leányzónk ezt teljesen alátámasztja, mármint, hogy náluk a nők a főnökök :D Rettentően territoriális, ha benyúlunk az asztal alá, ahol nagyon szeret heverészni, simán nekitámad a kezünknek. Semlegesebb területen kezesbárány, nagyon tud bújni (természetesen csak, ha akarja), sőt, képes megkaparni és harapdálni a kezünket, ha nem vesszük észre a simire hívó böködését. Mi már megszoktuk, hogy ő önálló véleménnyel rendelkező lény, és csak akkor kényeztetjük, ha ő igényli. Egyébként nagyon szeret velünk a kanapén üldögélni. Idegenekkel kevésbé barátságos (a tükörképére konkrétan morog és támad). Gondolkodtunk rajta, hogy lehetséges, elkényeztettük, ő az első nyuszink, de más nyuszisok megerősítettek, hogy bizony vannak ilyen domináns nőstények az ivartalanítás ellenére is.
2016. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút egyedfüggő. Az én nyuszim nem túl barátkozós, és agresszív. Anyumé meg mint egy játékbaba, imád kézben lenni, szereti, ha babusgatják. Testvérek és teljesen mások.
2016. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2.: Igen rengeteg ilyen problémára válaszoltam gyakorin. Ilyenek miatt születtet a kérdésem.

3.: Az én nyuszim apukája és anyukája is agreszív. Ugyhogy nekem is van ilyesmi példám. :)

2016. okt. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!