Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok hörcsög tartásban...

Tudnátok hörcsög tartásban segíteni? Eltervesztem hogy veszek egyet de felszeretnék világosodni a tartásáról, etetéséről.

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Létezik internet. Amúgy csatlakozz a Hörcsög imádók :) facebook csoportba, ott sok hasznos infót tudnak mondani, és ott sok cuki hörcsög is van.

Itt egy link, ami segíthet:

[link]

2016. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

fontos kérdés,hogy törpe vagy aranyhörcsögöt szeretnél? ezt döntsd el először. nézegess képeket,videókat a különbségekről és úgy dönts.

ha megvan,hogy melyiket szeretnéd, akkor ahhoz mérten vedd meg a felszereléseket.

az aranyhörcsögnek nagyobb alapterületű terrárium kell, nagyobb kerék,nagyobb házikó,játékok stb.. kb 80x50cm alapterület, 30cm átmérőjű kerék, L méretű házikó..

a törpének 60x40cm alapterületű hely, min 20 cm-es kerék, S-M méretű házikó.

ezek az alap dolgok. ezenkívül kell még széna, csincsilla homok,etetőtál,itató... meg valami alá. forgácsot használnak a legtöbben erre.

nagyjából ennyi kell, meg játékok. :) de sok kép van a neten jól berendezett hörcsög lakokról,nézegesd azokat ötletért.

etetésnél célszerű valami jó minőségű tápot beszerezni nekik. kiegészítésképpen meg vegyszermentes zöldségek,gyümölcsök adhatók nekik:) széna is mindig legyen előttük. ha nem is eszik,szeretnek bújkálni benne. szükséges még pár naponta fehérjét adni nekik. ez lehet tejföl/túró, lisztkukac vagy valamilyen bogár(kereskedésből lehet venni fillérekét)


(most nézem,hogy többes számban írtam végig, mert nekem két hörim is van külön. de együtt egy terrában csak egyet szabad tartani:))

2016. okt. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!