Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ketrece legyen a...

Milyen ketrece legyen a csincsillának? (szétrágja)

Figyelt kérdés
A műanyag alomtálcába (amire a ketrecet kell rögzíteni) rágott 2 nagy lyukat de az egyik már leér a ketrec aljára is, így már nem tudom semmivel se eltakarni,és folyamatosan rágja is tovább.Elég nagy ketrece van(több szintes) és fogkoptatója is van tehát nem nagyon tudom miért kezdte most azt is rágni. Szóval most ott tartok hogy kénytelen voltam levenni a tálat és egy törőlközőt tettem a ketrec alá/nem tudtam jobbat kitalálni:D .Szóval valakinek valami jobb ötlete nincs esetleg?Árulnak olyan ketrecet aminek a tálcája fémből van/mert én nem nagyon találtam...

2016. nov. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ugye legalább kettőt tartasz?

nagyon igénylik a társaságot. ha egyedül van nem csodálom,hogy unalmában ezt csinálja.

2016. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
A ketreckiraly.hu oldalon nézz körül ott csak fém tálcás ketrecek vannak. És ha jól értelmezem kérdésed akkor csak egy csinicsillád van, kéne mellé egy pár aki a jelenlegivel egynemű :)
2016. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) akkor majd ott nézek:D igen..jelenleg csak egy van, de mindenképp szeretnék mellé egy társat:)
2016. nov. 7. 19:30
 4/4 anonim válasza:
Én is tudom ajánlani ezt. Nekem is két csinim lakik benne és nem rágják, takarítani is tök könnyü. [link]
2017. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!