Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az élettársam allergiás a...

Az élettársam allergiás a nyúlszőrre, de van két nyulam. Mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
El kéne adnom őket? Csak most derült ki, hogy allergiás rájuk. A nyulak már 3 éve velünk élnek, de az élettársam eddig még nem mutatott allergiás jeleket. De egy allergiavizsgálaton kimutatták, hogy az.

2016. nov. 15. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

vannak ismerőseim akik kutya és macskaszőr allergiával kutyát/macskát tartanak a házban és semmi bajuk.

ha eddig nem volt baj, valszeg ezután se lesz, de ha mégis van rá gyógyszer ami megszünteti a tüneteket.


ui.:nagyon sajnállak hogy egyáltalán megfordult a fejedben, hogy eladd őket. ők állatok és nem tárgyak...

2016. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Megoldás lehet ha allergiára szed valamit.
2016. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kutya és macskaszőr allergiám van és van két macskám meg egy kutyám :) Egyedül az egyik régebbi cicám orrára voltam allergiás. Ha odanyomta a karomhoz, akkor lett egy szúnyogcsípés-szerű, viszkető, piros, duzzadt folt a helyén (tipikus allergiás bőrkiütés). Okés néha szoktam tüsszögni télen is, de az lehet a portól is.
2016. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azért nálam első az ember, és csak utána jön az állat. Ha allergiás rájuk, kénytelen leszek eladni őket sajnos, mert hosszú távon visszafordíthatatlan dolgokat okozhat, pl asztma, vagy újabb allergiák. Ezt nem tehetem meg az élettársammal. Pedig nagyon szeretem a nyulaimat, és iszonyú nehéz lesz tőlük megválnom. Sajnos a családban senkinek sem kell :/
2016. nov. 15. 11:39
 5/28 anonim ***** válasza:
15%
Azert neh mar 2 nyul fontosabb legyen mint az elettarsad add el oket v nyulpaprikas
2016. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Érthető, hogy a párod egészségét nem kockáztatod, akármennyire is szereted az állatot. De, ha eddig abszolút semmilyen tünetet nem mutatott a 3 év alatt, akkor ezután sem lesz semmi baja. Ha most majd elkezd hirtelen fulladni, vagy viszketni a jószágoktól, az hipochondria lesz inkább, az pedig az elme betegsége, nem pedig a testté.
2016. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mostanában tervezünk gyereket, és ez a gyerekre is kihatna rajta keresztül. Így azért már nyomósabb az ok.
2016. nov. 15. 11:50
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Ja, hogy te már eldöntötted, hogy mindenképpen kidobod az állatokat. Akkor minek tetted fel a kérdést, hogy mi a megoldàs? Dobd ki őket. Aztán nehogy az élettársad a gyereksírásra is allergiás legyen, mert amilyen odaadó szeretettel gondoskodsz a rádszoruló, védtelenekről...
2016. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a párod egészsége fontosabb, mint a nyulak.

Biztosan van, aki szívesen befogadná őket. Én mondjuk nem eladnám, hanem inkább ingyen elvihetőek lennének.

2016. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ja és azért tettem fel a kérdést, hogy könnyebb legyen megtenni, hiszen nem az. Anyja lánya nyulakról van szó, a kicsit születésétől én gondozom. Az anyját 4 hónapos korától. És most meg kell válnom tőlük, mert más megoldás nincs. Azért is tettem fel a kérdést, hátha valaki tud erre egy megoldást, hogy mindenkinek jó legyen.
2016. nov. 15. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!