Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egérfogoból mentettem meg egy...

Egérfogoból mentettem meg egy egeret. Higyan gondoskodjak róla? Harap?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 3 lába van. De fut meg mindent csinál. Egyedül van társat nem tudok neki szerezni. Hol tartsam? Mivel etesem? Hogyan szoktasam maganhoz? Vagy egyáltalán meg tartsam?
2016. nov. 15. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos harap, s fertőzhet is akár meg minden, semmit nem tudsz róla, vad egér.


Amúgy nagyon aranyos vagy :D

Egerem még volt, azt egyszerű tartani, de az bolti egér volt. A vad egerek neccesebbek lehetnek, de hogy ha nem zárod be alaposan, elszalad, az biztos. Amikor egyszer meg akartam tartani egy vad egeret, az ezt tette, de persze az volt a jó neki, a 4 lábával...


Passz, az a nagy helyzet.

2016. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugy gondoskodj rola, hogy elengeded.

Az egerek nem szeretik a bezartsagot. Nalunk egy idoben nagyon sok eger volt. Betettuk oket egy jo nagy dobozba es adtunk nekik kajat meg vizet, de latszott rajtuk, hogy nagyon rosszul viseltek, allandoan a sarkokban kapartak meg a szegelyeket ragtak mert ki akartak szabadulni.


Ha egeret szeretnel tartani vegyel a boltban szep feheret, azok birjak a bezartsagot es meg meg is szelidulnek ugy hogy simogathatod (tudom mert volt bolti egerem). De a kis szurkek akiket a fogoval szedsz ossze azok soha nem lesznek szelidek. Es vigyazz mert marhara meg tud harapni es mindenfele fertozest hordoznak.


Inkabb ereszd szabadon, az a legjobb neki is es neked is.

2016. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. De én attól félek hogy ha elengedem akkor valami macska elkapja.Mert ugye nincs meg mind a 4 lába
2016. nov. 16. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!