Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszimnak a baja?

Mi lehet a nyuszimnak a baja?

Figyelt kérdés

Van egy törpenyuszim ami 4 éves, mostanában sűrűn prüszköl pár hete voltunk orvosnál vele aki adott neki antibiotikumos kúrát szuri formájában nem 1-et. Lakásban tartott nyusziról van szó. Ma vettem észre rajta, hogy a szeme körül kihullott a szőre. A héten elfogom vinni állatorvoshoz. Esetleg valaki tud kép alapján tájékozódni?


[link]


2016. nov. 15. 18:38
 1/6 anonim válasza:
0%
Öreg nyuszi. Ilyen idősen várható hogy el kapja pár betegség.
2016. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ránagyítottam a képre.

[link]

2016. nov. 15. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mondta a doki, hogy mi baja?


Fogai rendben vannak? Akkor is könnyezhet. A tüsszögése javult az antibiotikumtól?

Ha még kap antibiotikumot majd, probiotikumot is adj mellé.

Nyulas dokihoz jártok?

2016. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudta megállapítani mi baja :S csak injekciózta mintha rosszabb is lett volna tőle. Fogai rendben vannak. Közelbe nincs nyúl doki :S
2016. nov. 15. 21:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kamillateával borogatom neki tegnap óta Remélem segít rajta! Úgy látom nyugtatja.
2016. nov. 17. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:

És nem tudod elvinni valahova, ahol értenek is a nyuszikhoz? Nálunk sincs ilyen doki, de azért a környéketeken csak van. Nekem is vinnem kéne legalább60 km-re, de elvinném, ha gond lenne. Meg ez nem is életveszély, szóval hátha le tudnál szervezni egy fuvart. Mondjuk úgy biztos nem jöttem volna ki az orvostól, hogy nem mond legalább valamit, hogy szerinte mi a baja, pedig nem vagyok egy nagypofájú valaki.

A kamillát nem szokták mostanában szemre ajánlani, mert szárít, azt hiszem a bórvizet javasolják helyette.

Egyébként Facebookon vannak nyuszis csoportok, próbálj meg ott is érdeklődni. Én még nem vagyok olyan tapasztalt nyulas, hogy érdemben tanácsot adjak :).

2016. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!