Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hamarosan állatorvoshoz...

Hamarosan állatorvoshoz viszem a nyuszim oltásra, és nem tudom megfogni. Tanács?

Figyelt kérdés
Tehát hogy tényleg a gazdinak kell fogni a nyulat amikor oltják? Az enyém nyuszim nem hagyja magát simizni se, csak ha eszik...és nagyon felek hogy nem fogom tudni megfogni és például elszalad a rendelőben vagy valami... Van valami tanácsotok?
2016. nov. 19. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán muszáj kivenni a hordozobol? Szegény nyuszi amikor egy picit is fel tudom emelni hogy mondjuk a hordozoba rakjam, kapalozik es félek hogy megsérül valamilye
2016. nov. 19. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően, ideális esetben a gazdinak kell lefogni az állatát, de ha ez nem megy, érdemes szólni a dokinak, aki majd az asszisztensével megoldja a problémát. :)
2016. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a dokinéni leveszi a hordozó tetejét, benne hagyja a nyuszit, és egyedül adja be az oltást, le sem kell fogni :) Körömvágásnál kell csak lefognom, meg is ijedtem először, mert bár szereti, ha simogatom, utálja, a fel akarom emelni. De a dokinéninél úgy meg van szeppenve, hogy simán tudtam fogni, ameddig levágták a karmait :D
2016. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gazdi, vagy ha ő nem meri/tudja, akkor az asszisztens fogja meg.

Egyébként nyugi, az orvosnál általában megszeppennek az állatok, nem igazán ellenkeznek. Az én nyuszimat sem igen lehet megfogni, de az rendelőben olyan, mint egy kezes bárány.

De ha bizonytalan vagy, nyugodtan kérj segítséget, mondd, hogy inkább tartsa az asszisztens.

2016. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!