Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harap a csuklyás patkány...

Zsuzsi2 kérdése:

Miért harap a csuklyás patkány? Pár napja hozták két egynemüekaz egyik nagyon szelid, a másikkal nem tudunk mit csinálni aggresszív forma de lehet csak fél, mindent megprobáltunk de ahogy közelitünk a kezünkkel meg harapni készül.

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár napja vannak csak itt, nekem 2 hétbe telt hogy ne rohanjon hanyatt-homlok ha megmozdulok, még nagyon fél.

Adj neki időt, kínáld kézből nasival, hamar összeköti a szagod a jó dolgokkal. Mennyi idős? Ha kölyök még könnyen kezessé lehet nevelni, a felnőttek már több munkát igényelnek.

2016. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és ha úgy "harap" hogy finoman megrágcsálja a kezed akkor csak tapogat, nem kell megijedni, az igazi harapás gyorsan történik, lecsapnak, az óvatosnál lassabban nyúl oda.
2016. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,pontosan nem tudom mennyi idős mert győrből hoztuk az állatkereskedésből és már nem olyan kicsik de szerintem 5-6 hónapos körül van.Kajával probálkoztam mikor az elsőnap idehoztuk elég fájdalmasam harapott és vérzett is a többi családtagot is megharapta de kiderült hogy terhes és párnap után lekölykezett talán ez is lehetett az oka.
2016. nov. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!