Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harapós lett a hörcsögöm ok...

Harapós lett a hörcsögöm ok nélkül?

Figyelt kérdés
Még egy hete sincs, hogy vettem egy kis hörcsögöt. Faj szerint pontosabban dzsungáriai törpehörcsögöt. Nem az első rágcsálóm, így tudtam, hogy bánjak vele. Minden nap kivettem a ketrecből, játszottam vele. Futkározott a kezemen, a földön, az asztalon, nem bántottam egyszer sem, szépen etettem, itattam, egyszóval jól bántam vele. két napja azonban egyre gyakoribbá vált, hogy ok nélkül belémharap, természetesen nem vérig, de kellemetlenül erősen. Fogalmam sincs, miért lett ilyen, és habár egy hétig kell még elviselnem, mivel ajándékba vettem egy barátomnak, nem szeretnék egy harapós, rosszindulatú hörcsögöt ajándékozni.

2016. nov. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A kis huncut. Biztos nem szeretné, hogy elajándékozd.
2016. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök a szaglásukkal tájékozódnak. Lehet hogy étel szagú a kezed,vagy előtte számára fenyegető szagú dolgot fogtál meg. Mielőtt benyúlsz hozzá moss kezet :D
2016. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h felkeldted amikor kiszeretned venni a ketrecbol es ezt megelegelte...
2016. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy állatot nem adunk ajándékba. :/

Egyébként a helyén harap csak, vagy ha kiveszed? Mert okozhatja területvédelem, más szag a kezeden, vagy félelem is.

2016. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Allatot semmilyen korulmenyek kozott nem ajandekozunk! De ha mar megtortent m1. Mindig beszelj hozza nyugodt hangon,ne keltsd fel, csak akkor vedd ki amikor ko akar jonni etesd kezbol vagy hagyd most par napig ha az kell. Amugy faj nem =fajta. Faj a horcsog, fajta a dzsungáriai törpehörcsög.
2016. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!