Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög elvesztése?

Hörcsög elvesztése?

Figyelt kérdés
Meghalt három hónapja a hörcsögöm aki a mindenem volt nagyon imádtam.Azóta se tudom feldogozni a halálát nem csak a hörcsögöm volt hanem a legjobb barátom is egybe.Tudom,hogy ez sajnos az életrendje de nem tudom túl tenni magam a vesztességen.Nagyon sokat sírok utána anyumék megleptek egy új hörcsöggel,hogy ne legyek egyedül kezdem megkedvelni de annyira sose fogom mint az előzőt.Próbálom enyhíteni a fájdalmamat arra gondolni,hogy szép hosszadalmas élete volt mellettem.De még mindig annyira fáj az elvesztése.Mit tegyek,hogy ne érezzem magam ennyire egyedül?

2016. nov. 27. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj barátkozni vele. Én 10 éve csinálom ezt folyamatosan. Valahogy nem tudnék hörcsög nélkül élni. Amikor meghal az aktuális kedvenc, eltemetem, és amikor úgy érzem, veszek egy másikat. Egyszerre többet tartok (külön helyen), így mindig marad egy régi, és nem lesz minden teljesen már. Kitartást! :(
2016. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!