Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok, a lakásban tartott...

Nyuszisok, a lakásban tartott nyusziknak mennyire van "szaguk"?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 20:21
 1/5 anonim válasza:

Ha szobatiszta akkor semmi szaga. :)

Ha nem, és ivaros, mint az enyém akkor van. Én még úgy sem bántam meg, hogy nyuszit tartok, hogy időnként szőnyegsúrolásra kell adnom a fejem. Maga a nyuszi az nem büdi :) Egyszer volt rá példa, hogy büdös volt, de betegség miatt, hasmenése volt.

2016. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mármint nem az ivarisossága miatt lehet büdi, hanem azért, mert pisilhet a ketrecen kívül is, ezt jó ha tudod, mielőtt belevágsz anyuszi tartásba. Sajnos ez okból sok nyuszit dobnak ki, az én nyuszim is örökbefogadott.
2016. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyúlnak nincs szaga, imádnak mosakodni, (vagy csak kényszeresek :D) miután több mint egy hétig rajta volt a galler a bakk nyuszimon, órákig mosakodott.

A ketrecben kijelölnek egy sarkot ahol elvégzik a dolgukat, nagyon tiszta állatok, de előfordulhatnak balesetek és jelölések

2016. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi nyuszink szobatiszta, a wc-jébe ürít, csak abba teszünk fapelletet, amit naponta cserélünk. Nincs szaga egyáltalán (még a látogatók is meglepődnek, mennyire nincs szaga), esetleg a széna illatát lehet érezni, nagyon tiszta állatok. :)
2016. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindennap takarítom, ha kb. 2-3 napig nincs kitakarítva a ketrece elég büdi.
2016. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!