Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan baratkozzunk ossze?

Hogyan baratkozzunk ossze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vasarnap ota van nalam egy kis dzsungaliai torpehorcsog. Probalok osszebaratkozni vele, de eleg felenk. 7 hetes, nosteny. Hetfon mar a kezemben uldogelt es mosakodott, de sokszor azt a tipikus sikolto hangot adja ki. Nem veszem ki sokszor, nem piszkalom, este adok neki enni meg egy kis almat pl. tegnap es hagyom hadd bontakozzon ki. De ma is almat akartam neki adni es egybol sikoltozott :(

Megvarta amig a tobbihez rakom az almat es arrebb megyek, akkor jott ki begyujteni a kajat es ment vissza a csovebe.

Mindif tiszta kezzel erek hozza, es nem felulrol hanem odateszem a kezem h megszaglassza.

Mit csinaljak h majd idovel bizzon bennem?



2016. dec. 14. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon hasznos oldal. Lépj be a hörcsög imádók csoportba!

[link]

Ezt az oldalt is ott ajánlották:)

2016. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dzsungáliai nem létezik. Amiről te beszélsz, az r betűvel dzsungáriai törpehöri. A visító hang normális, még nyilván fél. Szotyit, lisztkukacot és trappista sajtot adhatsz neki nasiként, így hamar hozzád fog szokni, mert ez elég kedvelt csemege náluk. De nem szabad túlzásba vinni, mert hizlal!

Almát (és úgy alapjáraton gyümölcsöt) heti egyszer, de inkább csak ritkábban szabad neki adni, ugyanis cukorbetegségre hajlamosít! Inkább zöldséget kapjon (paprika, paradicsom, uborka, répa, cukkini, padlizsán, brokkoli, tök, stb). Én zöldséget reggel és este is adok a hörcsögnek. Magkeverék mindig legyen előtte (a Panzió gagyi márka, én a Versele Lagát ajánlom). És fehérjére is szüksége van, 1-3 naponta kell neki 2-3 db lisztkukac, vagy egy körömnyi trappista sajt, natúr túró, tejföl, főtt tojásfehérje, gyaszbogárlárva, stb.

Én is azt javaslom, hogy csatlakozz be Facebookon a Hörcsög imádók :) nevű csoportba, mert a leírásod alapján elég sokmindent nem tudsz még, ami fontos lenne a tartással és az etetéssel kapcsolatban.

10 éve tartok hörcsögöket, ha kérdésed van, írj! :)

2016. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!