Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot szeretnék...

Tengerimalacot szeretnék venni vagy örökbe fogadni Ezt hol tudom megtenni? A többi lent👇

Figyelt kérdés

2kiscsajsziról lenne szó

És szeretnélek titeket megkérdezni hogy nem tudtok-e tippeket adni hol vegyem meg/fogadjam örökbe öket,és ti milyen tápot használtok?Melyik márkák jöttek be leginkább?..stb


Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. dec. 30. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] <--- Itt próbálj körülnézni, vagy állatkereskedésben, vagy tenyésztőtől. Szerintem a legjobb táp az a Verse Laga, én ezt adom a malacaimnak. Neked is ezt tudom ajánlani és én itt a [link] Webáruhából szoktam vásárolni nekik. A ketrecüket is innen rendeltem. Nagy ketrec kell nekik amúgy. Fapelletet és faforgácsot a tetejére sz9rva javaslok nekik alomként. A ketrechez ha online rendelsz kapsz önitatót, egyéb kiegészítőket hozzá.
2016. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Jófogást nem ajánlom, ott rengeteg szaporító hirdet. A tengerimalacvédőktől társított, egészséges malacokat lehet örökbe fogadni, és a tartás, gondozás kérdésében is rengeteget segítenek, én őket ajánlom. :) Ahogy az első is írta, a Versele Laga Cavia Complete és Nature nevű tápjai a legjobbak, a többi sajnos tele van silány összetevőkkel.
2016. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Venni tenyésztőtől éri meg legjobban, illetve a tengerimalac mentőktől. Az elérhetőségeket interneten megtalálod. Én a Versele-laga naturet adom nekik, ahogy fent is írták, az a legjobb, meg a versele-laga complete. Kicsit drágább márka, de hidd el, megéri.
2016. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintetek a két csajszinak elég egy freplast rabbit 100?? (95×57×35)
2016. dec. 31. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Két nősténynek elég a 100 cm-s ketrec, amit érdemes emelettel, függőággyal izgalmasabbá tenni. :)
2016. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!