Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most megis, hogyan itassam a...

Most megis, hogyan itassam a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Van egy törpehörim, eddig nem adtunk neki külön vizet, de mindenhol azt olvasom szeretnek inni es ugy jobb nekik. Vettem ma ket fele önitatot, mindkettö folyat valahogy, hiaba teszek ala ki talkat, az egesz az alomban vegzi. Ha talban adom neki, az ket perc alatt tele forgaccsal. Mas ötletem meg sajnos nincs :(
2017. jan. 1. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Minden nap kap valamit a magok mellé (ez vagy zöldség vagy gyümölcs)

Önts arra egy kis vizet. A tálkák egy a forgácsból kiemelkedő területre tedd (hülyén fogalmaztam. Példa: Nekem a hörcsög házának teteje lapos. Arra teszem. És akkor még a gyümit/zöldséget se kell beáztatni,hanem tehetsz bele simán vizet is.)

2017. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél pl. sippy itatót, nem csepeg vagy a tálat (ami jó nehéz, pl. kerámia, hogy ne borítsa fel) rakd emeletfélére, ahol nincs forgács.
2017. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A második által említett itató tényleg jó, a többi kuka...:/ Zöldséget minden nap kapjon reggel és este, és lehetőleg lédús legyen (paprika, paradicsom, uborka, cukkini, párosan, brokkoli). Gyümölcsöt csak heti egyszer vagy ritkábban adj neki, mert cukorbetegséget okoz!
2017. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zöldséget kap minden nap :) De akkor megprobalom a masik itatot, amit irtatok, hatha sz vegre nem folyik. Köszi mindenkinek!
2017. jan. 2. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A golyós itatót szinte tele kell tölteni, akkor nem folyik csak. Van itatóm, soha nem ivott a hörim. Gyerekkoromban nem is volt itató, a hörik vígan éltek. Ha elegendő lédús zöldséget, gyümit kap, nem lesz gond. De én tuti rakok itatót is, a jövőben is. Vannak példányok, akik szeretnek pluszban inni.
2017. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed,hogy szereztél be itatót, nagy tévhit,hogy nem kell nekik külön víz..Már hogyne kéne.

Kerámia tálat nehéz felborítani,főleg ha kicsit magasított részre teszed.

De nekem a golyós itató vált be.Igaz vettem egy csomót,mire végre lett olyan,ami nem folyik....De találtam csepegésmentest.. Szóval próbálkozz tovább.:/ Amúgy tényleg bosszantó,hogy alig tudnak olyat gyártani,ami ne csepegjen..

2017. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!