Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hörcsög játékot vegyek?

Milyen hörcsög játékot vegyek?

Figyelt kérdés
Mókuskereke van, használja is. :) Raktam be neki wc-papírgurigát, de nem érdekli. Gondolkodtam függőágyon is. Esetleg más játék ötlet? :) Köszönöm

2017. jan. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Youtube:

Hopping Hammy és Vanilla HamHam csatornák :) rengeteg hasznos ötlet. Ha nem tudsz angolul a videó magában is hasznos.

2017. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szénát,csincsilla homokot is betehetsz. Bújókat,mászókat vagy még több házat :) válogass kedvedre :)

[link]

2017. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én hörcsögömet egyáltalán nem érdekelte a vécépapír guriga... hozzá sem nyúlt, bele sem ment.

Aztán egyszer egy hirtelen ötlettől hajtva beraktam hozzá a konyhai papírtörlő megürült gurigáját... ami hosszabb és kicsit vastagabb van.

N, azért azóta is odáig van. Lukakat rág rajta, végigfut benne, s minden lyukon külön kinéz :) nagyon aranyos. Persze már a sokadikat fogyasztja, mert mikor már több a lyuk, mint a guriga, akkor kicserélem.

Próbáld meg, hátha a tied is szeretni fogja.

2017. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fürdőhomok, mászóka fából, hinta, bújók :) meg tegyél be sok forgácsot,hogy tudjon alagutakat ásni, ez is lefoglalja sok időre.
2017. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabadi Anna Diána válasza:
Vegyél neki valamilyen játékot, amit rágcsálhat, és csinálj neki búvóhelyet. Függőágy is jöhet. Ezen kívül a hörcsöggömb is nagyon hasznos, amiből nem tud kimászni, így az egész lakásban szabadon rohangászhat. Mieink imádják. :)
2017. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!