Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a fenét csináljak a görénny...

Mi a fenét csináljak a görénnyel hogy éjszaka tudjunk tőle aludni?

Figyelt kérdés

Van egy görényünk sajnos egy szobában vagyunk vele ,a pàrom hozta van 3 gyerekünk és félek hogy a kaparásra ,mászkálásra felébred!

IgazÁbol engem meg sem kérdezett hogy akarom e utálom és nem akarom hogy velünk éljen!!Már olyanon gondolkodtam hogy valamit csinálok vele !!Az egyik barátnőm azt mondta hogy ő megmérgezné,de azért azt sajnálnám!!

Tanánácsok?


2017. jan. 14. 23:41
 1/9 anonim válasza:
8%
Tegyél a kajájába puskaport, aztán szívass el vele egy cigit!:)
2017. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Van szád? Na látod... nyisd ki szépen és pofázd el a párodnak ha bajod van az állatával ne kirakni vagy kinyírni próbáld...
2017. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
beszeld meg vele!! meg ne probald kinyirni, szegeny allat nem tehet semmirol:( o csak egy kis artatlan allat, akinek ilyen a tulajdonsaga.. az ertheto, hogy nem szereted, azt nem kotelezo, nem szeretheti mindenki ugyanazt, de kerlek ne bantsd!!:(
2017. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem mérgezték már meg kutyám és elhiheted nem jó érzés. Ha megmérgeznéd a görényt nem csak, hogy kiderülne de valószínűleg a házasságotok is ugrana. Ha olyan jövőt akarsz a gyerekeidnek, hogy többet nem látod őket akkor csak csináld. Egy állatkínzó ellen nem nehéz megnyerni a válópert és a gyerektartásit.

Ezen felül pedig kinek képzelitek ti magatok, hogy más élete felett rendelkeznétek? Még ha "csak" egy állat is.


Nem tudom, hogy mertetek bevállalni három gyereket ha annyira nem vagy képes, hogy az élettársaddal megbeszéld a dolgot. Sajnálom a gyerekeid, hogy egy ilyen életképtelen, szociálisan visszamaradott szülő neveli, arról nem beszélve, hogy simán megmérgezé az egyik szerette kiskedvencét.

2017. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Éjszakára rakd ki a ketrecét az előszobába, nálunk a hörit kell kirakni, mert éjszaka robog a kerekében és az elég hangos.
2017. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés nem jó csoportban van, mert az párkapcsolati probléma. A pároddal kellene megbeszélned, hogy te nem akarsz görénnyel együtt élni, és legyen szíves vigye vissza, ahonnan hozta, vagy keressen neki új gazdát.
2017. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Rakjátok ki a fürdőbe! A gyerekek lehet, hogy szeretik, remélem nem akarod, hogy szomorúak legyenek! És ha véletlen pl a lányodat mérgezed meg, mert eszik a kajájából? Ne légy hůlye! ;)
2017. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem két görényem is van, egy idő után átszokik a nappali életre és este aludni fog. A fürdőszobai megoldás az jó ötlet. Az hogy megmérgeznéd viszont egyáltalán nem! A pároddal beszéld meg, hogy mi legyen. Megpróbálhatnál vele megbarátkozni, ha viszont úgy döntötök, hogy mennie kell akkor mindenféle képp jó gazdinak adjátok oda, ne akárkinek! Ajánlom a facebookon a görényes csoportokat. Ők sok jó tanáccsal eltudnak látni és ha kell gazdit is segítenek keresni, bátran írj oda nem fognak lehordani, hogy felelőtlen gazdi vagy..stb nagyon kedvesek :)
2017. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez elég komoly,hogy 3 gyereketek van és ennyire nem megy köztetek a kommunikáció.

A párod is hibázott,hogy kérdezés nélkül hazavitte. Alap,hogy ilyen jellegű kérdést megbeszélünk a párunkkal..

De te is hibás vagy,hogy nem vagy képes elmondani neki,hogy te utálod és nem szeretnéd,hogy veletek legyen.

A kommunikáción kéne fejleszteni.A barátnődet meg szerintem hagyd a francba, ilyen "jó tanácsokra" nem hiszem,hogy szükséged van.Képzelem miket tanácsolhat még más témákban.

Szóval hajrá,üljetek le beszélni a pároddal. Ha sikerül is megegyezni és maradhat az állat,akkor is nyomatékosítd,hogy többet ne hozzon haza állatot,mielőtt nem beszélitek meg.

2017. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!