Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszi ehet füvet?

A nyuszi ehet füvet?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, Szerinted a természetben mit eszik?

Persze, hogy ehet, fokozatos szoktatás után. Mondjuk most nem találsz füvet, de tavasztól kezdve nyugodtan adhatsz neki. Nagyon ritka, hogy nem bírják a zöldeket. A lényeg, hogy ne autóút vagy mezőgazdasági terület mellől szedd (szmog, vegyszer miatt).

2017. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem, csak marhahúst esznek.
2017. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy ehet. De a gond ott van hogy a friss fű nagyon vizes nekik amitől felpuffadhat és elpusztulhat. Ha szedsz neki füvet célszerű fél napig szét teríteni valahol hogy száradjon egy kicsit. Persze apránként át lehet szoktatni arra hogy frissen szedett fűtől ne legyen baja, de azt nem tudom pontosan hogyan kell. Zöldségfélékből is ha adsz neki ott se szabad frissen szedve adni, célszerű félnapig hagyni száradni.
2017. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt régen olvastam valahol ezért a tegnap szedett füvet megmostam és az asztalon hagytam állni, ma reggel adtam oda neki.
2017. jan. 15. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olvastad is, akkor most minek kérdezted meg?
2017. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet csak egy kicsit tényleg kell szikkadnia és tényleg figyelj oda honnét szeded a füvet nehogy megbetegedjen nekem fél állományomat elvitte egy bélbaj
2017. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nagyon régen volt és nem vagyok benne biztos hogy szabad adni. Nem akarom hogy beteg legyen.
2017. jan. 15. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

[link]

itt minden le van írva,ezt az etetési módot ajánlom követni.

2017. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!