Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Itthon csinaltunk a kis...

Itthon csinaltunk a kis tengeri malacoknak kuckot és allandoan ragcsaljak foleg egesz ejjel azt hallani csak. Miert van ez? Hogy tudnam oket errol leszoktatni? Vagy valami megoldas! A kucko fábol van!

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamiért szeretik ezt csinálni, nálunk papírból volt, és addig rágta a malac, amíg szét nem esett. Aranyosan, szimmetrikusan kiszélesítette magának a bejáratot. :)


Van egyéb más rágnivalójuk? (Attól még nem szoknak le róla, ha van, de hátha azt hiányolják.)

2017. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Kend be citrommal a széleket. Körbe az ablakot, az ajtót. Ha továbbra is rágná, egy időre vedd ki a házikót. Készíthetsz neki másfajta bújót. A felhalmozott széna is jó.
2017. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ők rágcsálók, ez teljesen normális. Az én malacaim egy évesek, de még mindig rágják a házukat. :) Csináljátok a kuckóikat mibdig természetes anyagból, és semmi bajuk nem lesz, max nektek kell félévente új kuckót készíteni. ( mi ezt szoktuk)
2017. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elnézést a helyesírási hibáért: *mindig

Ja, még azt lefelejtettem, hogy ha nagyon zavar titeket, akkor tegyétek át őket másik helyiségbe.

2017. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik malacom is ezt csinálja éjjel.

Sajnos nem találtam más megoldást, így éjszakára ki szoktam venni a rágható dolgokat, csak a széna, a víz és a textil bújó marad bent. Reggel visszarakom.

Fogalmam sincs, miért csinálja, mert van előtte bőven széna meg víz, a társa is ott van...

A citromos kenőcsöt még régen próbáltam, sajnos nem jött be, imádják a savanyút, a Cebiont is kinyalogatják a tálból :D

A másik lehetőség, amit fentebb is írtak, hogy átrakod őket egy másik helyiségbe.

2017. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is rágják a fa berendezést, ők ilyenek. Ha nem akarod hoy tönkretegyék, vegyél nekik rágni való fát és szövet bújót, itt pl lehet kapni nekik valót, a mieink imádják, főleg a kis "fotelt" [link]
2017. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rágcsáló, a metszőfogai folyamatosan nőnek, muszáj rágnia.
2017. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!