Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Veszpremben melyik allatkeresk...

Veszpremben melyik allatkereskedesben van patkany?

Figyelt kérdés

Sajnos nem veszpremi vagyok, hanem Veszprem melletti varosban lakok. Feleslegesen nem szeretnek oda menni, ezert erdeklodok itt. Szeretnek jobban ismerkedni ezzel az allattal, majd kulonbozo fajtakkal. Tenyesztot, marmint tenyleg normalis tenyesztot nem talaltam a kornyeken sajnos. Errol is johet akar informacio, tanacs. Valoszinuleg egy Budapesti tenyeszto lesz a befuto, de nem kis penz, illetve ido oda utazni csak azert hogy erdeklodjek rola.

Nem erdekelnek az olyam valaszok hogy undorito, meg fogjak magamnak.

Nem elso allat lenne, tusom hogy felelosseggel jar. Igy az ilyen kotekedeseket is hanyagoljatok kerlek, nem veletlenul kerdezek mielott vasarolni fogok.

Koszonom elore is.



2017. jan. 26. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A jutasi uton(ha jol emlekszem) a platti allatkereskedesben vannak patkanyok!:)
2017. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ezeket az allatokat is szeretem ugyhogy eszem agaba se volt letamadni. Mindenesetre szerintem itt vehetsz patkanyt de a tanacsokra ne hallgass mert hulyesegeket mondanak. Sok sikert!
2017. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia a Jutasi úton a Black moly van ott biztos van pati mert ma jártam bent. A Platti a Cholnokyn van, ott tuti nincs!! De igaza van az előttem szólónak, olyan pati ketrecet akart a csaj rám sózni amibe max hörcsögöt tennék de annak is kicsi! Meg avval etette hogy egyedül is elvan nem kell kettőt tartani belőle.Szóval furik. A Plattiban meg a nyáron avval hülyíttet az eladó,hogy minden tengeri malac csajnak muszáj fialni,mert különbem megdöglik.Szóval a véleményem megvan.....
2017. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!