Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Iszonyatosan félek a mókusoktó...

Iszonyatosan félek a mókusoktól, mióta megharapott egy 5 évesen. Erdő mellett lakom, hogyan tarthatnám távol a háztól őket? 22F

Figyelt kérdés
komoly válaszokat kérek
2010. máj. 6. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Tarts kutyát elijeszti őket!
2010. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemennek a kertbe akkor ne bánts őket. Hagyd hagy legyenek ott, mintha ott se lennének. Bocsi de jobb választ nem tudok adni =(

És,hogy történt,hogy megharapott?

2010. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
állatkertben vagy vadasparkban vagy valami ilyesmiben
2010. máj. 6. 15:27
 4/17 A kérdező kommentje:

a kutyát sem csípem

tudom most sokmidnenkit megbántok, de nem szeretem őket sem

2010. máj. 6. 15:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a macskákat sem szereted, pedig az is elkergetné őket szerintem. Amúgy meg győzd le a félelmed, egy mókus sem harap túl nagyot (engem is harapott már meg nem is egyszer), meg jobban fél ő tőled mint te tőle.
2010. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, hogy vezsek egy kis mókust otthonra, házit, ami még kicsi, és nem bánt, így megszoknám

szabad otthon mókust tartani?

téged hogy harapott meg?

2010. máj. 6. 15:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ha nem bántod vagy mész a közelébe, akkor nem fog ő sem bántani. amúgy egy állatkerti mókus más mint a vadonélő. ő jobban fél tőled mint te tőled és ha a közelébe mész, akkor el is rohan azonnal. a sarokba szorított állat támad, ő nem fog.


még ha a pókoktól félnél, azt megérteném.

2010. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát a pókoktól abszolut nem félekm sőt van egy kígyóm is...csak ez a mókus...
2010. máj. 6. 15:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szuggeráld magadban, hogy te nagyobb vagy és félelmetesebb és ők jobban rettegnek, mint te. Nálam ez normalizálta valamennyire a pókfóbiámat :)


Otthonra ne vegyél mókust. Nem azért, mert nem aranyos ( nekem is volt amerikai csíkos), de igazán szelídet nehéz találni , úgyhogy az elején azok is vadabbak. Valamint az enyém még vissza is vadult.

2010. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

próbáld meg leküzdeni ezt a félelmet. A vadon élő mókus nem fog odamenni hozzád és nem fog beléd harapni.

Továbbá, ha nincs eleség a házadba számukra akkor nem fognak beköltözni. A gyerekkori dolog egy véletlen baleset lehetett. Nem fognak rátámadni.

A macska is elzavarja őket, de valószínű azokat sem szereted.

én nagyon szívesen cserélnék veled, mert én meg a fővárosi dzsumbujban élek. Itt aztán nyoma sincs a természetnek

2010. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!