Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nyúlik el a tengerimalac?

Miért nyúlik el a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Mikor elmegyek a ketrece mellett instant szívrohamokat szoktam kapni, amikor meglátom, hogy az oldalán fekszik, mintha meg lenne halva. Pedig nem, csak úgy fekszik, de ezt miért csinálja?
2017. jan. 29. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pihen és megbízik benned. nekem az csinálta amelyik megbízott bennem.

Volt olyan is amelyik a kezdet kezdetén nem bízott, az mindig állva maradt ha ott voltam és lemerevedett.

2017. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahol azt hallottam, hogy azért csinálják ezt, mert öregszenek. Én is erre gondoltam, hogy pihen, de régebben nem csinálta ezt, mindig négy lábon volt. Most mikor látom, hogy így fekszik és odahajolok, hogy meggyőződjek arról, hogy még él akkor sem pattan négy lábra, csak kicsit felemeli a fejét és rám néz.
2017. jan. 29. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja, ne aggódj, egyszerűen pihen. Húgom egyik malackája teljesen eldobta magát az ölében, összevissza feküdt és helyezkedett, ahogy kényelmes volt neki. :D
2017. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Egyébként mint az emberek is, a korra nyugodtabbak lesznek.
2017. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak tesped, nyugi. A szüleim malacai is szoktak. Most azt képzeld el, én mit érzek, mikor a patkányom a hátán fekszik a ketrecben, vagy éppen félig kilóg valamelyik bújóból, és nem reagál a szólongatásra. :D
2017. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyiségtől is függ. Volt olyan malacom, amelyik a 6 éve alatt soha (de szó szerint!) nem feküdt az oldalára, ha heverészett, akkor is csak így összekuckózva. Kivéve a legvégén, mikor már annyira beteg volt, hogy lábra állni alig tudott.

A következő malacomnál emiatt eleinte folyamatosan stresszben voltam, hogy úristen - ő ugyanis szinte az első perctől úgy pihent, hogy oldalra dobta magát, és félig égnek állt a pacsker :) Őt meg úgy kuckózni nem láttam soha, mint a másikat.

(Mindkét malac évekig volt velünk, szabadon jártak, kézből ettek, tehát nem bizalmatlansági vagy hasonló kérdés.)

2017. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!