Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Trisulmix nyúl orrfolyásra?

Trisulmix nyúl orrfolyásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nyuszim (nem törpe, de nem is óriás) már el3g régóta betegeskedik. Sokat tüsszög és folyik az orra, váladékos. Kezelték már injekciós antibiotikummal, majd tabletta formában is végig csináltunk egy kúrát, majd újabb injekciós antibiotikumozás, de semmi javulás, max annyi hogy amíg tartott a kúra nem volt olyan erőteljes tünete.

Olvastam itt neten erről a Tridulmix porról és úgy vagyok vele hogy már nem vesztünk semmit, ha még utoljára ezt (is) kipróbáljuk. Már majdnem 3 hónapja gyógyszeren él.

Olvastam hogy HÁZI nyusziknak és tyúkoknak való.....

Egy cikkben azt írták, hogy csak az a fajta gyógyszer a megfelelő a nyuszik számára ahol nincs feltüntetve másik állatfaj...

Még annyi kérdésem volna, hogy emellé kell adni probiotikumot? Mondjuk nem tudom hogyan lehetne megoldani hiszen a trisulmixot is vizben kell feloldani meg a probiotikumot is. A Trisulmixnál írják hogy ha az ember elkezdi a kúrát akkor egész nap kell lenni előtte a vizükben..

Segítsetek kérlek!


2017. febr. 4. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!