Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mérgező növényt evett a...

SOS! Mérgező növényt evett a nyuszim, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Kint szaladgált a nyuszim, és amíg kimentem a mosdóba hozzáfért és evett egy fél levelet a zebra pletykából, valamint egy dísznövényből, ami viszont tele van festékanyagokkal. Kb fél óra telt el azóta, egy kis tápot evett, a hangulata is jó, de nagyon korog a hasa folyamatosan. Most nincs itthon kifejezetten nyusziknak való probiotikum, de valamit szerintem adnom kellene neki biztos ami biztos. Mit javasoltok? Arra figyelek hogy sok vize legyen és szénája.

2017. febr. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Probiotikum mérgezésre? Mi köze a kettőnek egymáshoz?


Ha segíteni szeretnél a nyúlon, akkor hívd fel az állatorvost.

2017. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Este 10 órakkor? Olyan segítség kellene amivel most tudok neki segíteni, hogy holnapra ne legyen baja
2017. febr. 8. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni a család utcai rendelőt vagy az Exo-petet,vagy az állatorvosi egyetemet, hátha még tudsz valakivel beszélni. Egyébként sokmindent szerintem nem tehetsz érte, maximum reménykedhetsz, hátha megússza. Mindenestre reggel azért vidd el - nyúlhoz értő - állatorvoshoz( lista pl. a törpenyúl.hu-n).
2017. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, orvos nélkül te nem sokat tudsz érte tenni.
2017. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a nyuszi?
2017. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre és is kíváncsi lennék.
2017. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Minden rendben van a nyuszimmal, már eszik mindent rendesen, másnap estére a széklete is normális volt már
2017. febr. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!