Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kér fiúcska egyik Rex fajtájú...

Gyümölcskosár kérdése:

Kér fiúcska egyik Rex fajtájú másfél éves és egy öt hónapos kisfiú kijöhetnek egymással?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat tengerimalacokról van szó :)
2017. febr. 9. 16:44
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a nagy kergeti a kicsit de illetve egymást. az baj?
2017. febr. 9. 16:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Semleges helyen ismerkednek. Fogcsattogtatás is van . csak meg kell szokniuk egymást? Több mint fél év van közöttük. A nagyfiúnak 2 napja halt meg a lány párja ma kapta az új kis barátját. Vajon megszokják egymást?
2017. febr. 9. 16:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és az új kisfiú már jelölget pisivel ami nem valami jó illatú, de gondolom ez normális. Gondolom ez a jelölgetés nem fog sokáig tartani. Ám ez engem nem zavar hogy nem illatos a pisije csak említettem.
2017. febr. 9. 16:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem verekednek csak kergetik egymást és újiznak. Remélem ez csak átmeneti.
2017. febr. 9. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy a ragcsalok nem tarsasagi allatok. De majd aki jobban ert hozza megmondja.
2017. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy a tengerimalac társas lény. Mindenki ezt mondja és írjak is. De ám szerencsére kezdik megszeretni egymást már nem kergetoznek. :)
2017. febr. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!