Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszim baja?

Mi lehet a nyuszim baja?

Figyelt kérdés
Szóval mostmár jobban van de pár napja elég levert volt, sokat ült a ketrec sarkában nem volt túl aktív, néha rohangált de inkább csak gubbasutott, az étvágya jó volt, de a bogyók kicsit nedvesek voltak és eléggé tüsszögött. Pár napja antibiotikumot kap amit a doki adott viszont nem értettem hogy mi a baja. Kérdeztem hogy szerinte mitől beteg, hogy legközelebb ezt elkerülhessük de azt mondta fogalma sincs. Szerintetek mi baja lehet és mi okozhatta? (3 hónapos)
2017. febr. 11. 10:26
 1/1 anonim válasza:
Düh hát nem is tudom.. szerintem vigyétek el másik orvoshoz olyan nincs hogy nem tudja nekünk is volt szerintem mármint a nyuszi mama de... Lehet hogy megfázott talán?
2017. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!