Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lebénult a vadászgörényem?

Lebénult a vadászgörényem?

Figyelt kérdés
8 éves insulomás görényemnek rohama volt ,sajnos alig tudtam vissza hozni de sikerült,most viszont csak fekszik ,fecskendőből itatom ,eddig is volt már rohama ,de ilyen állapotba sose volt.Mit tegyek?
2017. febr. 15. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap vidd el állatorvoshoz
2017. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%
El kell engedni végleg! Ez már neki se élet!
2017. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
szia küldj képet plíz
2017. febr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3,te beteg vagy?
2017. febr. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos azonnal. Ha gyakran vannak rohamai akkor viszont lassan el kell fogadni a tényt, hogy el kell engedni majd, ne szenvedjen. 8 év szép kor egy görénynél.
2017. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt a tegnapit nem értettem,mert evett rendesen 2 óránként ,és 8kor kapja a gyógyszert minden nap ( medrol ) és ez kb 3/4 8kor volt ,és ennyire súlyos még soha nem volt a rohama.Mindig rendbe jött fél óra mulva már ment ,de most sajnos nem igy történt.

Most viszonylag jól van ,evett ,ivott ,de nem tud kijönni :(

Hiába viszem orvoshoz ,szét tárják a kezüket ,idős ,gyakran úgyérzem még annyit se értenek hozzá mint én .

2017. febr. 16. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Kihez jársz orvoshoz? Ha pesti vagy akkor szerintem a legjobb ha az egyetemre viszed Pazár Péterhez.


Nekem nincs tapasztalatom inzulinomás görényhez így sajnos nem nagyon tudok segíteni. Esetleg facebook-on a Vadászgörényekkel kapcsolatos Egészségi és Tartási tudnivalók (VKET) csoportban keresd Olah Juditot, neki ha jól tudom sok beteg, öreg görénye van, hátha tud tanácsot adni.

2017. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi ,megkeresem
2017. febr. 16. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy van a göri?
2017. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

2017.julius 15 én elengedtem ...nem volt más választásunk ,éreztem hogy el kell engednem ,nem volt erőm hozzá.

Azon a napon reggel csak feküdt mnézett rám ,nehezen vette a levegőt ,a szeme könnyes volt,tudtam el kell engednem.Azóta se dolgoztam fel,az életem volt.

2018. márc. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!