Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot érdemes venni?

Milyen kisállatot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Olyan kisállatot szeretnék amitől lehet aludni éjszaka mert nem zajong. :)

Tudnék vele foglalkozni napi szinten és olyan állatot szeretnék ami egyedül is elvan ezért sajnos a tengerimalac nem jöhet szóba mert a szüleim nem engednek kettőt. :(


2017. febr. 25. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Törpe süni
2017. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Ékszerteknős(nem tudom el van e egyedül),hörcsög,aranyhal,papagáj,madárpók,esetleg gabona sikló.
2017. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ékszerteknős,aranyhal


A hörcsög,nyúl illetve egyéb rágcsálók általában zajosak szoktak lenni.

2017. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na az ékszerteknős az meg tud ám őrjíteni éjszaka. Én egy ideig a szobámban tartottam a tekiket, kaparta a kavicsos aljzatot rendesen. Jó kavics ki, akkor meg beállt az egyik sarokba hogy ő ki akar jönni és ott pocsolt, úszkált kaparta az akvárium falát. Nem lehetett aludni mellette.


Szóval ami biztosan csendes állat az a hal.

2017. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A törpesüni az pont éjszakai állat, így nem felne meg ebben az esetben. Hörcsög esetleg?
2017. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hörcsög is éjszakai állat. Zajos tud lenni ezért kell egy olyan helyiséget keresni ahol senkit nem zavar. Nálunk pl. ez az előszobát jelenti
2017. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

A teknősök akkor csapnak nagy zajt,ha kicsi,ingerszegény környezetben vannak..

Ha megfelelő méretű akváriumuk van, megfelelő berendezéssel,akkor egy hangjuk sincsen,lefoglalják magukat.

Ez nagyjából a többi állatnál is igaz.Az apró ketrecben tartott hörcsögök jóval zajosabbak, mint a nagyobb helyen élő,sok berendezést kapó hörcsögök.Ha le tudják foglalni magukat,akkor nem fogják rágni a rácsokat, nem fognak nagy zajt csapni sem,elfoglalják magukat.

Én a hörcsögöt ajánlom.Ha csendes kereket veszel,akkor lehet tőle aludni.

Más állat nem nagyon van,ami egyedül is ellene.A süninek is kéne társ.

2017. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!