Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam a szőrét eszi, mit...

A nyulam a szőrét eszi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy törpenyuszim, 2 és fél éves,ivartalanított lány.Amikor ma lementem hozzá,azt láttam,hogy egy kisebb szőrcsomót rágicsál.Egyébként van bent neki minden,ami kellhet:tiszta,friss víz,magkeverék,szárított fű és tettem be neki egy fél almát is.A ketrecben ezen kívül van egy-két kisebb játék,rágófa,és persze forgácsalom.Mint mindig,ma is kitettük a kinti karámba,ott nagyon szeret lenni,mert viszonylag nagy tér,itt szabadon mozoghat és áshat üreget,de alapvető táplálék itt is van neki.Eléggé vedlik,de a szőrét sose rágta még.Egyből kiszedtem a szájából,de félek,hogy esetleg újra elkezdi,és valami baj származhat belőle. (pl.bélrendszeri problémák) Valakinek volt már hasonló tapasztalata?Ott lett valami gond?Szerintetek miért csinálja ezt,mi lehet az oka?Kérlek segítsetek,nagyon aggódom érte.

2017. márc. 1. 00:39
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. márc. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!